Balíček kurzov 4=6

6. marca 2018

Po úspešnej akcii  sme pre teba pripravili ďalší balíček kurzov 4=6. Pre tých, ktorí si prečítali predchádzajúci článok 3=4, budú tieto nasledovné informácie už opakovaním. Je to preto, že naše dôvody, prečo balíčky pre študentov pripravujeme, sú aj naďalej rovnaké. Chceme, aby si študoval dlhodobo a pravidelne. To je základom dobrého vzdelania :-).

Prečo máme takýto balíček kurzov?

Odpoveď je jednoduchá. Naša škola existuje už vyše 20 rokov na českom trhu a vyše 5 na slovenskom. To mám umožňuje ohliadnuť sa späť a vidieť, čo bolo (a je) pre našich študentov najlepšie. Zistili sme, že čím dlhšie študent chodí na kurz, tým efektívnejší je. Pravidelnosť a dĺžka štúdia sú hlavné faktory pri učení sa jazyka. 

Toto bol podnet, ktorý sme využili, aby sme pre teba vytvorili balíček kurzov 4=6. Chceme podporiť tvoje dlhodobé štúdium. Keď sa rozhodneš absolvovať u nás 6 kurzov, dva z toho zaplatíme my. Jednoducho chceme, aby si v angličtine napredoval a využíval ju vo svojom živote. 

Aké sú výhody balíčkov?

Výhody balíčkov sú rôzne. Tu sú niektoré z nich:

  1. tvoje štúdium bude trvať dlhšie. Pri tomto balíčku máš 30% tvojho štúdia zadarmo. Máš teda omnoho viac času na svoju angličtinu a hovorenie.
  2. naučíš sa viac slovíčok a skladby viet, ktoré budeš vedieť okamžite použiť v životných situáciách.
  3. dáš sľub sám sebe. Toto je niekedy najpodstatnejší faktor. Jednoducho sa rozhodneš študovať 6 úrovní a to už musí priniesť ovocie.

A ako bude vyzerať tvoja angličtina po 6 úrovniach?

Okrem plynulej angličtiny budeš hovoriť rýchlo, nebudeš sa zasekávať a vyjadríš svoje myšlienky jednoducho. A tým najhlavnejším faktorom bude tvoja istota. Prestaneš mať ostych a už sa nebudeš hanbiť hovoriť. Budeš vyhľadávať anglické konverzácie a TY budeš ten, kto začne konverzáciu.

Cíť sa aj ty sebavedomejšie a rozprávaj o 6 úrovní lepšie! Dve z toho ti zaplatíme my. 

Ak máš záujem o takéto štúdium, napíš nám na kurzy@bestenglish.sk alebo priamo zavolaj na 0915 065 865