Firemné jazykové kurzy angličtiny

Máte schopných zamestnancov, ktorí majú problémy s plynulou angličtinou? Potrebujete ich rýchlo dostať na komunikatívnu úroveň?

V intenzívnych kurzoch Best English to zvládnu už za niekoľko mesiacov. Školitelia Best English im pomôžu zlepšiť komunikáciu, získať istotu v rozprávaní a budú vedieť viesť či už pracovný rozhovor, alebo aj voľnú debatu pri káve.

Ako prebieha výučba?

Zamestnanci sa zúčastňujú štandardných online kurzov, kde komunikujú 80% času.

Vďaka viacerým spolužiakom získajú istotu v komunikácii, zbavia sa ostychu a viac sa uvoľnia. Na služobnej ceste teda vybavia čokoľvek čo bude potrebné.

Kurzy prebiehajú od 17:00 a nenarúšajú pracovný čas. Vďaka tomu sa zamestnci v práci plne venujú práci a následne vo voľnom čase sa plne venujú angličtine.

Kurzy prebiehajú pravidelne 3-krát do týždňa, vďaka čomu môžete poslať zamestnanca na služobnú cestu už behom pár mesiacov.

Kedykoľvek počas obdobia na kurze sa môžete informovať o napredovaní zamestnanca.

Pred začatím kurzu dôkladne pretestujeme vášho zamestnanca a zaradíme ho do správnej úrovne, odkiaľ bude rýchlo napredovať k plynulej angličtine.

Ešte pred zistením úrovne si zamestnanec vyskúša, ako naša výučba prebieha na online ukážkovej hodine zdarma.

Vďaka domácim úlohám bude váš zamestnanec schopný zvládnuť aj písomnú komunikáciu a e-maily.

Prečo študovať s nami?

11 úrovní. Plynule po anglicky za 1 rok.

Intenzita až 3x týždenne

Intenzita je pre učenie sa jazykov dôležitá! Preto sú kurzy u nás 3-krát týždenne. Váš pokrok bude viditeľný už po niekoľkých týždňoch.

80 % času komunikujete

Až 80 % času stráveného na hodine venujete nácviku rozprávania a komunikácie. Konverzácia v angličtine je potom jednoduchá a uvoľnená.

11 úrovní

Máme pre vás 11 úrovní. Od úplných začiatočníkov až po super-pokročilých. Starostlivo vás pretestujeme, aby ste boli v kurze na rovnakej úrovni ako ostatní študenti.

Učíte sa prirodzene

Vraciame sa k tomu, čo fungovalo. Učíte sa prirodzene, rovnako ako sa dieťa učí svoj rodný jazyk. Postupujete krok za krokom a angličtina sa stáva pre vás ľahkou a zábavnou.

Zbavíte sa hanby

Ľudia sa často učia jazyk spojený s učebnicou. Potom majú problém hovoriť ním v reálnom živote a hanbia sa. S nami budete hovoriť od prvej lekcie, a to s mnohými rôznymi ľuďmi.

Ukážková lekcia zdarma

Nekupujte mačku vo vreci! Ukážková hodina je skvelou príležitosťou na overenie účinnosti našej metódy v praxi.