Kurz angličtiny pre superpokročilých

POSLEDNÉ 2 ÚROVNE (Adv 1, Adv 2)

RANNÉ AJ VEČERNÉ

Kurzy prebiehajú 2x až 3x týždenne.

5 € AŽ 9 € ZA VYUČOVACIU HODINU

Na čím viac kurzov sa zapišeš, tým výhodnejšiu cenu dostaneš

OTVÁRAME KAŽDÝ MESIAC

Začať môžeš prakticky kedykoľvek, teraz už naozaj nemusíš na nič čakať

Čo sa na kurze naučís

 • NOVÉ FRÁZOVÉ SLOVESÁ, FORMÁLNE VÝRAZY A SLANG
 • POPRACUJEŠ NA VYSTUPOVANÍ PRED PUBLIKOM
 • AKO PREZENTOVAŤ PO ANGLICKY A AKO SI PREZENTÁCIU PRIPRAVIŤ PRIAMO V ANGLIČTINE
 • A OBOHATÍŠ SI ZÁSOBU O ĎALŠIE FORMÁLNE FRÁZY A INÉ CHUŤOVKY

Po ukončení kurzu sa tvoja anglická výslovnosť a plynulosť prejavu sa zlepší natoľko, že ťa bude ťažké rozoznať od rodených anglicky hovoriacich ľudí.

KAŽDÁ ÚROVEŇ JE ZAKONČENÁ PÍSOMNÝM A ÚSTNYM TESTOM A PO UKONČENÍ PROGRAMU ZÍSKAŠ CERTIFIKÁT BEST ENGLISH.

Program Best English Je rozdelený do 11 úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo rozraďujeme do úrovní, s každým študentom robíme písomný a ústny rozraďovací test.

Kurzy angličtiny sú zamerané na tvoju schopnosť plynulo komunikovať a hovoriť po anglicky. Na hodinách precvičujeme hovorenie a komunikáciu až 80% času vyučovacej hodiny. U nás budeš hovoriť, hovoriť a hovoriť.

SÚČASŤOU KAŽDEJ ÚROVNE JE

 • Slovná zásoba
 • Nezávislá tvorba viet
 • Cvičenia na uvoľnenie komunikácie
 • Cvičenia na výslovnosť
 • Vetné vzory pre každodennú komunikáciu

UKÁŽKOVÁ HODINA ZADARMO

PRIHLÁS SA NA UKÁŽKOVÚ HODINU A PREDVEDIEMIE TI AKO UČÍME, SPOZNÁŠ OSOBNE NAŠICH LEKTOROV A ZISTÍME, AKÁ JE TVOJA ÚROVEŇ ANGLIČTINY.

 • Advanced 1 / Pokročilý 1
 • Advanced 2 / Pokročilý 2

Viete sa s druhým človekom porozprávať po anglicky – ale čo keby ste sa mali postaviť a hovoriť k celej skupine? V tom momente väčšina ľudí zabudne všetko, čo vedeli. Chcete sa cítiť pri vyjadrovaní sa v angličtine naozaj pohodlne? Veci potrebné pre bežné vyjadrovanie už máte zvládnuté a potrebujete novú výzvu?

Presne pre vás máme kurz ADV1. Obsahuje všetky štandardné cvičenia na gramatiku, plynulosť a slovíčka, ako aj ostatné kurzy, ale k tomu niečo navyše. Získate praktické zručnosti, ktoré vám pomôžu nielen v angličtine – naučíte sa, ako hovoriť pred publikom a ako pôsobiť sebaisto, ako zostaviť prezentáciu o určitej téme, ktorá poslucháčov skutočne zaujme a nebude len súhrnom nudných faktov, nacvičíte si komunikáciu s publikom. Samozrejmosťou bude obohatenie slovnej zásoby na konkrétne témy (správy, svadba, idiómy a prirovnania, právne a finančné výrazy). Pokiaľ ide o gramatiku, budete pracovať so zložitejšími vetnými štruktúrami o tom, čo ste mali, mohli či nemohli urobiť, možno urobili. Zopakujete si tretiu podmienku a budete používať zmiešanú podmienku. Zvládnete takzvaný predbudúci čas – veľmi praktický, keď hovoríte o cieľoch a termínoch.

Potrebujete v angličtine pracovať a pohybujete sa v prostredí, kde už obyčajná hovorová angličtina nestačí? Čítate komplikované materiály a niekedy sa strácate v nezvyčajných vetných štruktúrach? Zachytávate hovorenú angličtinu, ale pri niektorých vetách máte dojem, že polovica slov tam neodznela?

Kurz ADV2 je zameraný na správne používanie elegantných vetných štruktúr, ktoré sú znakom vysokej úrovne jazyka aj u „native speakerov“. Pridanou hodnotou kurzu je tvorivá práca s textom – precvičíte si písanie formálnych a neformálnych textov, recenzií, zmlúv, inzerátov, životopisu. Zdvorilé žiadosti, formálne práva a povinnosti, a oficiálne oznámenia zvládnete tak, že sa nebudete musieť hanbiť ani pred britskou kráľovskou rodinou. Slovíčka budú zahŕňať praktické témy ako kancelária, prenájom, pracovný pohovor, ale aj takzvané „linking words“ na vyjadrovanie a obhajovanie názoru. Budete tiež pracovať s výslovnosťou. Kurz obsahuje špeciálne cvičenia na slovné spojenia, ktoré je v rýchlej hovorenej angličtine ťažké správne zachytiť.

Výučba angličtiny v Best English

PRIRODZENÝ SPÔSOB UČENIA

Učíme spôsobom, akým si sa učil rodný jazyk. Postupným opakovaním fráz, počúvaním sa naučíš viac ako cibrením gramatiky.

GRAMATIKA V PRIMERANOM MNOŽSTVE

Gramatiku vyučujeme do tej miery, aby napomáhala správnej komunikácii. Nevyrábame “jazykovedcov” a preto všetku naučenú gramatiku ihneď uvedieš do praxe.

VIEME AKO NA TO

Učitelia v Best English sú ako jediní na SK vyškolení k tomu, aby dokázali rozoznať a zvládnuť prekážky, na ktoré môžu študenti počas štúdia angličtiny naraziť.

HOVORÍŠ PO ANGLICKY

Na hodinách hovoríš po anglicky až 80% času a precvičuješ komunikáciu. Ide o prepracovaný systém, pri ktorom získaš aktivnú slovnú zásobu a vetnú skladbu.

ZAHODÍŠ OSTYCH

Na hodinách hovoríš veľa a rozprávaš sa s rôznymi ľuďmi. Takto postupne vytrénuješ samého seba v komunikácii. Po niekoľkých hodinách angličtiny u nás sa prestaneš hanbiť.

VYUŽÍVAME APLIKOVANÚ SCHOLASTIKU

Poskytuje nám materiály a služby, ktoré rozvíjajú schopnosť učiť sa, ako aj vzdelávacie programy pre učiteľov.

ČO HOVORIA NAŠI ŠTUDENTI

Jazyková škola Best English

Najlepšia Angličtina, n.o.
angl.názov Best English, n.o.

Nadchádzajúce udalosti
január 2020
február 2020
No event found!