O nás

Veríme, že kvalitné vzdelanie človeka posúva vpred, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutočňovať jeho sny.

Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že im umožníme komunikovať svetovým jazykom č. 1, angličtinou a učíme ich úspešné princípy, ako efektívne študovať s plným porozumením daného predmetu.

Z histórie Best English

2012 vznik

Jazyková škola Best English vznikla na Slovensku v júni 2012 podľa úspešného vzoru českej jazykovej školy LITE. Názov Best English v preklade znamená Najlepšia angličtina.

 

2013 otvorenie

Začíname nový rok v priestoroch na Karpatskej ulici v Bratislave. Prichádzajú stále noví študenti a naša jazyková škola sa pomaly rozrastá.

 

2014 a 2015 Opäť nové priestory

Ako sme už po necelom roku zistili, priestory nám prestali postačovať a presťahovali sme sa do našich aktuálnych priestorov na Grosslingovej 51, kde sme si najprv zobrali jedno poschodie a neskôr, v roku 2015 sme sa rozrástli na ďalšie dve.

 

2016 Rozširovanie

Postupne sme rozširovali náš tím a v tomto roku sme sa prehupli cez 10 lektorov angličtiny.

 

2017 Premena

Po 5 rokoch úspešného fungovania robíme rebranding - nové tlačoviny, maskota, stránku. Skrátka, vzali sme to od podlahy 🙂

 

2018 Produkcia

Opäť sme sa rozrastali a to na aktuálnych 15 členov. Dodali sme 31336,99 hodín angličtiny pre 3245 študentov.


2019 Dream coming true

V roku 2019 sme sme urobili veľký krok a presťahovali sme sa do nových a krásnych priestorov. Svoje rady sme rozšírili o 3 nových učiteľov a skvelú recepčnú, ktorí nám pomohli zvýšiť počet odučených hodín na vyše 44 000.


2020 ONLINE

Rok 2020 bol zaujímavý a výnimočný. Vďaka (nie kvôli :-)) Corone sme sa naučili mnoho nových vecí. Naučili sme sa ako byť ešte efektívnejší, ako vzdelávať ľudí online a ako pomáhať aj bez osobného kontaktu. Ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré. A my sme sa snažili pozerať sa na to dobré.

Spoznajte nás

Lenka Karšayová

Michal Gučík

Edmund Horváth

Branislav Feješ

Zuzana Vilčeková

Diana Dubovská

Matúš Gučík

Ondrej Eršék

Sophia Szeibeczederová

Marek Tatara

Dominika Strašiftáková

Veronika Mojtová

Lucia Vláčilová

Čo hovoria naši študenti