Časté otázky

Kurzy začínajú každý mesiac. Záleží na tom, na akú úroveň sa dostaneš po rozraďovacom teste. Odporúčame ti prísť najskôr na ukážkovú hodinu a ak sa ti bude u nás páčiť, môžeš sa prihlásiť na rozraďovací test.

1 kurz trvá približne 5 týždňov.

Cena sa pohybuje v závislosti od úrovne angličtiny a času výučby v rozmedzí 6 – 10 EUR za hodinu.

Robíme aj individuálne hodiny, odporúčame však vždy vyskúšať najskôr skupinový kurz, na ktorom sa posunieš oveľa rýchlejšie.

Naši učitelia sú väčšinou Slováci, ktorí žili nejakú dobu v zahraničí, musia však hovoriť rodným jazykom študentov, aby mali možnosť sa vrátiť späť k rodnému jazyku, ak študenti niečomu nerozumejú.

Je to rôzne, závisí to od toho, koľko ľudí sa na danú úroveň kurzu prihlási. Pohybuje sa to v rozmedzí 2 – 16 ľudí.

Áno, po každom ukončenom kurze od nás dostaneš Best English certifikát.

Musím ísť na ukážkovú hodinu? Áno, ukážková hodina je pripravená pre teba, aby si videl, akou metódou učíme a vyskúšal si si našu metódu sám na sebe.

Vyučujeme vlastnou metódou, ktorú je možné vidieť len na našej ukážkovej hodine.

Spolupracujeme s firmami, avšak všetci študenti chodia do našich priestorov, ktoré sú vytvorené tak, aby si sa u nás cítil príjemne, aby ťa nič nevyrušovalo a cez prestávku sa môžeš občerstviť a porozprávať sa s ľuďmi z iných kurzov.

Na ukážkovej hodine je vysvetlená metóda, ktorou vyučujeme. Je určená pre úplne všetky úrovne angličtiny, môže na ňu prísť každý. Je robená špeciálne pre každého, kto u nás ešte nebol.

Takéto konkrétne kurzy nerobíme, ale v pokročilých úrovniach sú aj témy z odbornej angličtiny, ako súčasť štandardných kurzov.

Je možné stíhať kurz popri práci? Náš študijný poradca sa ti bude snažiť poradiť študijný plán presne podľa tvojich potrieb a cieľov.

Stáva sa, že sa z nejakých dôvodov nemôžeš dostaviť na hodinu. Naši učitelia sú veľmi ochotní a to, čo budeš potrebovať, s tebou dobehnú.

Rozhovoríš sa a upraceš si to, čo si sa učil. Presnú náplň jednotlivých kurzov ti ukáže náš študijný poradca pri rozraďovacom teste.

Metóda funguje na kohokoľvek, a teda aj tebe vieme pomôcť naučiť sa angličtinu. Pozri si naše referencie, uvidíš, čo hovoria naši študenti.

Áno, ale domáca úloha pozostáva len z toho, čo si robil na hodine. Nemusíš sa báť, že sa doma budeš trápiť nad niečím novým. Len si precvičíš to, čo si robil na hodine.

Ak nebudeš vôbec v kontakte, tak áno, avšak ak sa k tomu vrátiš, veľmi rýchlo sa do toho dostaneš naspäť. Každý utorok večer môžeš prísť na náš English Tea Time, kde sa môžeš s nami rozprávať po anglicky, aby si nezabudol to, čo si sa naučil.

Vznikli sme v roku 2012. V Česku sa touto metódou vyučuje už 20 rokov.

Čo hovoria naši študenti