Časté otázky

Kurzy začínajú každý mesiac. Každá úroveň má svoj dátum začiatku. Nezačínajú všetky naraz v tom istom dátume. Záleží na tom, na akú úroveň sa dostaneš po rozraďovacom teste. Prvým krokom je naša ukážková hodina. Ak sa ti bude páčiť, môžeš sa tak prihlásiť na rozraďovací test.

1 kurz trvá približne 5-6 týždňov.

Cena sa pohybuje v závislosti od tvojej úrovne angličtiny a dĺžky štúdia. Cena za 1 hodinu (45 minút) sa pohybuje v rozmedzí od 7 – 11€.

Individuálne hodiny nerobíme, sústreďujeme sa na skupinové kurzy, kde vďaka nim a našej jedinečnej metóde sa vieš posunúť oveľa rýchlejšie. Rozprávať a trénovať budeš 80% z hodiny.

Naši učitelia sú Slováci, ktorí majú ohromné skúsenosti a tréningy s vyučovaním jazykov a anglickým jazykom ako takým. Naši lektori hovoria na hodinách po anglicky, ale aj po slovensky, podľa toho na akej úrovni sa nachádzaš. Každý level má iný prístup lektora. Občas je potrebné však hovoriť rodným jazykom študentov, aby mali možnosť sa vrátiť späť, ak študenti niečomu nerozumejú (hlavne v začiatočníckych úrovniach).

Od 2 – 16 ľudí. Pri našej metóde výučby počet nezohráva veľmi úlohu, keďže trénujete vo dvojiciach medzi sebou.

Bohužiaľ nie, naše kurzy nie sú pre každého. Naše kurzy sú vhodné od 15 rokov.

Áno, po každom úspešne ukončenom kurze dostaneš od nás Best English certifikát.

Áno, záleží ale od nášho rozvrhu, kedy bude začínať  presne tvoja úroveň. Môžeš začať aj hneď zajtra, alebo o týždeň či o dva. 🙂

Áno, pred prihlásením sa na kurz, ukážková hodina je „povinná jazda“. Aby si videl akou metódou učíme a zažil si si našu metódu sám na sebe. 🙂

Vyučujeme vlastnou metódou, ktorú je možné vidieť len na našej ukážkovej hodine a na kurzoch. Túto metódu inde na Slovensku nezažiješ. 🙂

Naši lektori nechodia viesť hodiny angličtiny špeciálne do firiem, no môžete prihlásiť svojich pracovníkov k nám na kurzy jednotlivo.

Na ukážkovej hodine je vysvetlená metóda, ktorou vyučujeme a časť, kde si ju vyskúšaš v praxi. Je určená pre úplne všetky úrovne angličtiny, môže na ňu prísť každý. Je robená špeciálne pre každého, kto u nás ešte nebol.

Takéto konkrétne kurzy nerobíme. Vyučujeme anglický jazyk komplexne. V pokročilých úrovniach sú už aj témy z odbornej angličtiny, ako súčasť štandardných kurzov.

Ranný kurz začneš o 8:00 a  končíš o 11:15. Večerný kurz začínaš o 17:00 a končíš o 20:15.

Vždy 3x do týždňa. Buď Pondelok – Streda – Piatok alebo Utorok – Štvrtok – Sobota.

Nie, naš rozvrh je stabilný. Kurzy prebiehajú v stanovenom rozvrhu, buď ráno, alebo večer.

Občas, ak sa stane, že sa z nejakých dôvodov nemôžeš prihlásiť na hodinu, je to v poriadku. Naši učitelia sú veľmi ochotní a to, čo budeš potrebovať, s tebou dobehnú v iný deň.

Rozhovoríš sa, upraceš si to, čo si sa niekedy učil a naučíš sa nové veci a frázy, ktoré ťa posunú o jeden level vyššie. Presnú náplň jednotlivých kurzov ti vysvetlí náš študijný poradca pri rozraďovacom teste.

Metóda funguje rozhodne na kohokoľvek. Ak si stále myslíš, že nemáš talent na jazyky, tak ti ukážeme, že si sa mýlil. 🙂 Pozri si aj naše referencie, uvidíš, čo hovoria naši študenti.

Áno, ale domáca úloha pozostáva len z toho, čo si robil na hodine. Nemusíš sa báť, že sa doma budeš trápiť nad niečím novým. Na hodine veľa trénuješ komunikáciu, doma precvičíš písomnú, ktorú odošleš svojmu lektorovi a on ti ju spätne opraví a pošle. 🙂

Ak nebudeš vôbec v kontakte, tak áno, avšak ak sa k tomu vrátiš, veľmi rýchlo sa do toho dostaneš naspäť. Každý utorok večer môžeš prísť na náš English Tea Time, kde sa môžeš s nami rozprávať po anglicky, aby si nezabudol to, čo si sa naučil alebo skús naše audio nahrávky English2Go!

Naša jazyková škola vznikla v roku 2012. Avšak touto metódou vyučuje naša nadriadená škola LITE v Česku už cez 20 rokov.

Ak si vieš prispôsobiť čas k štandardným kurzom, nie je to problém.

Naša škola spĺňa všetky požiadavky na žiadosť preplatenia kurzov cez programy úradu práce. Všetku potrebnú dokumentáciu Vám vieme pripraviť. Je však potrebné to individuálne nastaviť. Ako prvý krok odporúčame bezplatnú ukážkovú hodinu. 

Áno, podporujeme Benefit Plus, EdenRed (Cafeteria), iBenefity.

Čo hovoria naši študenti