Referencie

Katarina Vagova
Katarina Vagova
24. Júl, 2022.
Bestka je naozaj BESTKA! Absolvovala som intenzivny kurz B2 a za 2 tyzdne som sa naucila naozaj super pouzivat casy. Konecne 🙏🏻 A Matty? Matty je amazing! Vsetko bolo dokonale ❤️ Stoji to za to vsetko naozaj 😊
Petra Šipošová
Petra Šipošová
17. Júl, 2022.
Kurzy v Bestke absolútne prekonali moje očakávania. Nad prihláškou som váhala asi pol roka po absolvovaní ukážkovej hodiny, avšak rýchlo som oľutovala, že som sa neprihlásila skôr. Ťažko mi je vypichnúť najlepšiu vec na Bestke, ale v skratke: 1. Hodiny ubiehajú veľmi rýchlo, zábavnou formou, prebrali sme kvantum vecí a hlavne precvičili aktívnym konverzovaním. 2. Úprimne neviem ako, ale progres sa dostavil veľmi rýchlo a ten pocit, keď sa prestaneš báť rozprávať po anglicky a zrazu si pri bežných situáciách uvedomuješ, čo všetko ste prebrali a nemáš problém to použiť - na nezaplatenie! 3. Mali sme skvelého učiteľa Mattyho, ktorý všetko vysvetlil tak, aby to každý pochopil, zodpovedal všetky (ne)možné otázky a hlavne vždy nás dokázal maximálne motivovať a povzbudiť. Vďaka jeho prístupu sa nedá angličtinu nemať rád! Samozrejme, vyžaduje si to kus času a energie, ale s odstupom času môžem bez váhania povedať, že to bola najlepšia investícia. Ďakujem Bestka, robíte to výborne!
Diana Tomko
Diana Tomko
15. Júl, 2022.
Naučila som sa veľa nových slovíčok. Mala som skvelú skupinku a lektorku Zuzku. Teším sa na pokračovanie kurzu. Osviežila som si infomácie ešte zo školy a konečne som pochopila niektorá časy a vetné vzorce. Už sa nebojím toľko rozprávať. Na hodinách sme neustále komunikovali a rozviazal sa nám jazyk. Za krátky čas som sa naučila veľa nového.
Nikoleta Penzešová
Nikoleta Penzešová
15. Júl, 2022.
Tento kurz mi dodal hlavne odvahu. Získala som prehľad v tom aké vety vôbec existujú a ako sa správne používajú. Vďaka tomu som oveľa viac odvážna niečo po anglicky povedat. Na začiatku som mala problem povedat nejakú vetu, lebo som sa velmi hanbila. Teraz hovorim ovela radsej
Denisa Fekete
Denisa Fekete
15. Júl, 2022.
Tento kurz mi v pomerne krátkej dobe perfektne oživil všetky vedomosti, ktoré som už mala a naučil ma mnoho nových slov. Rada budem pokračovať ďalej, ak budem mať možnosť a čas.
Jozef Střelec
Jozef Střelec
15. Júl, 2022.
Zlepsil som sa v anglictine. Potrenoval som paradne zaklady, kde som mal medzeri, super ucitelka, super metoda odporucam kazdemu. Vyuka sa stala sucastou mojho aktivneho odychu po praci. Super aj spoluziaci. Budete sa tesit zo zivota, ked sa naucite english 🙂
Renata Daabousova
Renata Daabousova
10. Júl, 2022.
Z mojho pohladu velmi zaujimavy a efektivny sposob vyucby anglickeho jazyka. Vdaka kurzu som prekonala strach z rozpravania a v pomerne kratkom case som zaznmenala pokrok v konverzacii. Velmi ocenujem profesionalny pristup nasho ucitela Matusa a jeho ochotu vzdy pomoct. Best English vrelo odporucam kazdemu.
danielka licha
danielka licha
8. Júl, 2022.
Som velmi šatstna že som sa rozhodla pokračovať v dalsom kurze, posunula som sa vedomostne zase kusok dalej.
Kristian Schultz
Kristian Schultz
8. Júl, 2022.
Tento kurz mi upevni základy, hlavne čo sa týka časov. A samozrejme prelomil bariéru v rozprávaní. Zatial najlepší kurz angličtiny aký som absolvoval.
Kamil Friga

Angličtina pre stredne pokročilých

Štýl a prevedenie týchto kurzov je presne podľa mojich predstáv. Po mojich dlhoročných skúsenostiach s rôznymi typmi kurzov je tento štýl učenia angličtiny jednoznačne najlepší. Odporúčam vyskúšať každému nech ste na akejkoľvek úrovni s anglickým jazykom.

Mária Vargová

Angličtina pre stredne pokročilých

Ďakujem pekne za bohaté informácie a praktické rady nášho skvelého lektora. Naozaj sa mi veľmi vecí ujasnilo aj napriek zlým skúsenostiam s mojou doterajšou angličtinou. Za krátky čas naozaj maximum užitočných informácii a slovíčok. Veľké ďakujem! A samozrejme sa teším na pokračovanie:-)

Simona Pokoracká

Angličtina pre začiatočníkov

Konečne chápem ktorý čas a ako mám použiť viem presne ako sa vyvarovať chybám ktoré som robila. Dalo mi to slobodu rozprávať po anglicky, keďže v tomto kurze naozaj rozprávame veľmi veľa čo mi pri iných kurzoch chýbalo. Zuzka bola perfektná, vedela perfektne vysvetliť veci na príkladoch z praxe. Veľmi odporúčam a teším sa na ďalší kurz.

Michaela Kropuchová

Angličtina pre stredne pokročilých

Tento kurz mi dal veľmi veľa. Zopakovala som si minule časy a rôznu slovnú zásobu – veľa nových slovíčok. Zlepšil sa mi pocit hovoriť pred rôznymi ľuďmi po anglicky. Aj keď som nevedela, čo od tejto školy angličtiny očakávať, som rada, že som to riskla a rovno si zarezervovala miesto v 3 kurzoch. Teším sa na ďalšie, posúva ma to vpred.

Lenka Zaťková

Angličtina pre začiatočníkov

Veľmi veľa. Konečne som si utriedila základné časy v angličtine. Prekročilo to moje očakávania. Gramatiku som si aj oprášila aj ujasnila a určite aj zlepšila. Čo sa týka komunikácie v angličtine, už po prvých 3-4 hodinách som rozpávala viac ako za 11 rokov angličtiny v škole. Opadol zo mňa strach hovoriť anglicky. Celkovo cítim veľký progres v mojej úrovni angličtiny. Vnímam že angličtina mi začína byť prirodzenejšia. Zuzka ako učiteľka je úžasná. Všetko zrozumiteľne vysvetlila a vždy sa nás snažila potiahnúť až za "hranice naších možností" a za to jej veľmi ďakujem. A teším sa na ďalšie úrovne.

Katarína Pajtášová

Angličtina pre začiatočníkov

Usporiadali sa mi myšlienky ohľadom jednotlivých časov, z ktorých si môžem bez problémov vybrať ten, ktorý v danej konverzácii potrebujem použiť. Vzhľadom na to, že sa mi o angličtine už aj sníva a nie raz som sa zo sna zobudila na to, že sa snažím povedať niekomu nejakú vetu v angličtine, dalo mi to dosť. Pochvaľujem si intenzitu kurzu, aj keď je občas náročné zladiť ho s bežnými činnosťami a povinnosťami počas týždňa. Ale všetko sa dá, keď sa chce 🙂 ďakujem najmä lektorke Zuzke V. za jej prístup 🙂

Katka Gruľová

Angličtina pre začiatočníkov

Priestor komunikácie v anglickom jazyku . Vysvetlenie gramatiky atď, kde som si ujasnila kopec vecí. Pociťujem, že komunikácia s inými ľuďmi v anj jazyku je lepšia a ani sa nehanbím už komunikovať. Tento kurz mi dal priestor ako sa na angličitu, ktorú som neznášala na strednej, vysokej škole dá pozerať aj inak a že to ide 🙂 Thank you!!

Antonia

Angličtina pre začiatočníkov

Veľa som sa naučila ,viem sa vyjadriť jednoduchými vetami, páči sa mi tento spôsob vyučovania, nemusím listovať v žiadnych učebniciach.Chcela by som pokračovať do B4 Učiteľ aj kolektív bol super!

Danka

Angličtina pre stredne pokročilých

Uvedomila som si, že som stratila celé roky štúdiom 1:1. Výuka v skupine je zábavná, dáva priestor na diskusiu, 80% času rozprávam a to ma posúva vpred. Edo je skvelý učiteľ.

Zuzana

Angličtina pre stredne pokročilých

Kurz, ktorý som práve ukončila bol zatiaľ tretí v poradí, ale určite nie posledný. Rozšírila sa mi slovná zásoba, vetne vzory boli veľmi zrozumiteľne vysvetlene, vety sa mi tvoria omnoho ľahšie. Veľa rozprávania v angličtine na týchto kurzoch je veľkým prínosom. Vďaka spolužiaci za konverzácie a veľká vďaka Matty za úžasné hodiny!

Si zvedavý/á, čo hovoria naši študenti o našej škole?
Ako im vyhovovala naša metóda výučby?
Ako opisujú jej efektivitu?​

V e-booku zadarmo nájdeš pravdivé svedectvá od našich študentov!
Čo myslíš?

– Zlepšili sme im sebadôveru?

– Rozprávali až 80% z výučby?

– Vedia konečne zvládnuť konverzáciu v angličtine s ľahkosťou?

– Zlepšil sa im život?