Referencie

Ivana Hanušovská
Ivana Hanušovská
27. Marec, 2024.
This course gave me a lot. It was the perfect time with English for me. Now, I better understand tenses/sentence patterns. I am more confident in speaking English. I am better at fluency.
Lucia Dobrá
Lucia Dobrá
27. Marec, 2024.
Toto je už môj 4 kurz a už sa teším na ďalší. Kurzy sú intenzívne ale práve preto je tento spôsob učenia veľmi dobrý a prínosný. 4lovek sa naučí množstvo slovíčok, fráz, ktoré sa využívajú bežne. Je v dennodennom kontakte s angličtinou a len tak sa vie zlepšiť. Zuzka S. ako učiteľka bola veľmi milá a šikovná, vždy nám všetko vysvetlila a pomohla. ďakujem veľmi pekne a už sa teším do ďalšieho kurzu
Jarmila Mižičková
Jarmila Mižičková
26. Marec, 2024.
Dal mi viac sebavedomia. Konečne sa viem rozprávať a viem povedať ako sa cítim, čo robím ako sa mám, viem povedať čo budem robiť zajtra aj to aký som mala včera deň. Toto bolo najlepšie rozhodnutie za posledných pár rokov:-)
Marek Matlák
Marek Matlák
26. Marec, 2024.
Spokojný po prvom kurze. Uvidíme čo prinesie druhý. Môžem len odporučiť.
Alena Soják
Alena Soják
26. Marec, 2024.
Omnoho sa mi zlepšila slovná zásoba, získala som prehľad v časoch a nebála by som sa už komunikovať s cudzincom.
Natália Ševčíková
Natália Ševčíková
26. Marec, 2024.
Kurz mi veľmi pomohol sa rozhovoriť. Na každej jednej hodine sa mi rozšírila slovná zásoba. Ujasniť si výslovnosť, vylepšiť komunikáciu a odbúrať stres z rozprávania. Spoznala som skvelých ľudí. Určite chcem pokračovať ďalej.
Andrea Varcholová
Andrea Varcholová
25. Marec, 2024.
Vďaka Best English som sa utvrdila v gramatike, zlepšila svoju slovnú zásobu a naučila som sa nebáť rozprávať pred inými ľudmi. Plánujem v budúcnosti navštíviť znovu Best English, aby som zlepšila ešte viac svoje poznatky. Terazka, bola skvelá lektorka, ktorá bola vždy nápomocná a ochotná mi vo všetkom pomôcť a vysvetliť.
Nikoleta Lukačiková
Nikoleta Lukačiková
12. Marec, 2024.
Ujasnila som si gramatiku- veci, ktorym som predtym az tak nerozumela, pripadne o nich ani nepocula. Zlepsila som si schopnost komunikacie- mam menej stres z rozpravania a je to plynulejsie ako predtym.
Simona Salatekova
Simona Salatekova
12. Marec, 2024.
Kurz bol intenzívny a náročný, ale predovšetkým to bola skvelá investícia. Matúš nám prehľadne a jednoducho vysvetlil vetné vzory a rozšíril slovnú zásobu. Stratila som strach z rozprávania a získala istotu. Ďakujem.
Martina Matlovicova
Martina Matlovicova
12. Marec, 2024.
Okrem skveleho ucitela a nemenej uzasnych spoluziakov mi tento kurz dal vacsiu istotu v rozpravani a konecne mam jasno v gramatike bez akychkolvek pouciek. A hlavne mam chut sa ucit dalej, uz to nie je iba nutne zlo ale radost z ucenia, napriek velkej casovej narocnosti ale stoji to za to 🙂
Kamil Friga

Angličtina pre stredne pokročilých

Štýl a prevedenie týchto kurzov je presne podľa mojich predstáv. Po mojich dlhoročných skúsenostiach s rôznymi typmi kurzov je tento štýl učenia angličtiny jednoznačne najlepší. Odporúčam vyskúšať každému nech ste na akejkoľvek úrovni s anglickým jazykom.

Mária Vargová

Angličtina pre stredne pokročilých

Ďakujem pekne za bohaté informácie a praktické rady nášho skvelého lektora. Naozaj sa mi veľmi vecí ujasnilo aj napriek zlým skúsenostiam s mojou doterajšou angličtinou. Za krátky čas naozaj maximum užitočných informácii a slovíčok. Veľké ďakujem! A samozrejme sa teším na pokračovanie:-)

Simona Pokoracká

Angličtina pre začiatočníkov

Konečne chápem ktorý čas a ako mám použiť viem presne ako sa vyvarovať chybám ktoré som robila. Dalo mi to slobodu rozprávať po anglicky, keďže v tomto kurze naozaj rozprávame veľmi veľa čo mi pri iných kurzoch chýbalo. Zuzka bola perfektná, vedela perfektne vysvetliť veci na príkladoch z praxe. Veľmi odporúčam a teším sa na ďalší kurz.

Michaela Kropuchová

Angličtina pre stredne pokročilých

Tento kurz mi dal veľmi veľa. Zopakovala som si minule časy a rôznu slovnú zásobu – veľa nových slovíčok. Zlepšil sa mi pocit hovoriť pred rôznymi ľuďmi po anglicky. Aj keď som nevedela, čo od tejto školy angličtiny očakávať, som rada, že som to riskla a rovno si zarezervovala miesto v 3 kurzoch. Teším sa na ďalšie, posúva ma to vpred.

Lenka Zaťková

Angličtina pre začiatočníkov

Veľmi veľa. Konečne som si utriedila základné časy v angličtine. Prekročilo to moje očakávania. Gramatiku som si aj oprášila aj ujasnila a určite aj zlepšila. Čo sa týka komunikácie v angličtine, už po prvých 3-4 hodinách som rozpávala viac ako za 11 rokov angličtiny v škole. Opadol zo mňa strach hovoriť anglicky. Celkovo cítim veľký progres v mojej úrovni angličtiny. Vnímam že angličtina mi začína byť prirodzenejšia. Zuzka ako učiteľka je úžasná. Všetko zrozumiteľne vysvetlila a vždy sa nás snažila potiahnúť až za "hranice naších možností" a za to jej veľmi ďakujem. A teším sa na ďalšie úrovne.

Katarína Pajtášová

Angličtina pre začiatočníkov

Usporiadali sa mi myšlienky ohľadom jednotlivých časov, z ktorých si môžem bez problémov vybrať ten, ktorý v danej konverzácii potrebujem použiť. Vzhľadom na to, že sa mi o angličtine už aj sníva a nie raz som sa zo sna zobudila na to, že sa snažím povedať niekomu nejakú vetu v angličtine, dalo mi to dosť. Pochvaľujem si intenzitu kurzu, aj keď je občas náročné zladiť ho s bežnými činnosťami a povinnosťami počas týždňa. Ale všetko sa dá, keď sa chce 🙂 ďakujem najmä lektorke Zuzke V. za jej prístup 🙂

Katka Gruľová

Angličtina pre začiatočníkov

Priestor komunikácie v anglickom jazyku . Vysvetlenie gramatiky atď, kde som si ujasnila kopec vecí. Pociťujem, že komunikácia s inými ľuďmi v anj jazyku je lepšia a ani sa nehanbím už komunikovať. Tento kurz mi dal priestor ako sa na angličitu, ktorú som neznášala na strednej, vysokej škole dá pozerať aj inak a že to ide 🙂 Thank you!!

Mária Hlúbiková

Angličtina pre stredne pokročilých

Vďaka kurzu som sa konečne rozrozprávala a prestala sa báť hovoriť po anglicky. Naučila som sa a aj som si zopakovala veľa užitočných slovíčok, ktoré rozhodne v budúcnosti využijem. Vetné vzory mi hlavne pomohli upratať si vedomosti v hlave a nabrať sebavedomie v konverzácii. Hodiny boli pre mňa taktiež aj veľkým osobným prínosom. Spoznala som veľa úžasných ľudí, ktorí mi zakaždým zlepšili náladu. Už teraz sa teším na ďalší kurz.

Katarína Pekaríková

Angličtina pre superpokročilých

V tomto kurze ideme viac do hĺbky. Veľmi mi pomohlo pozrieť sa na gramatiku - vetne vzory opäť trochu inak, vďaka čomu sa mi zautomazovalo ich ďalšie používnie bez premýšľania. Opäť sa mi rozšírili vyjadrovacie možnosti vďaka praktickému výberu slovnej zásoby. Cítim sa viac sebaistá pri komunikácii, napr. aj vďaka rôznym "idioms". Tento kurz navyše obsahoval možnosť precvičiť si prezentáciu v angličtine, ako aj naučiť sa ako správne prezentovať pred publikom. Len jediná, veľká škoda, že sme si to nemohli precvičiť v reálnych podmienkach, priamo v triede. Pre mňa opäť veľký krok vpred.

Zuzana Horváthová

Angličtina pre stredne pokročilých

Tento kurz mi dal velmi vela, hlavne som stratila strach z rozprávania. Velmi sa mi páčila atmosféra na hodine a aj systém akým sme sa učili. Všetkým odporúčam navštíviť Best english ak o tom uvažujete. Naozaj to stojí za to! Ďakujem aj nášmu učiteľovi za jeho skvelý, profesionálny a priateľský prístup. 🙂

Si zvedavý/á, čo hovoria naši študenti o našej škole?
Ako im vyhovovala naša metóda výučby?
Ako opisujú jej efektivitu?​

V e-booku zadarmo nájdeš pravdivé svedectvá od našich študentov!
Čo myslíš?

– Zlepšili sme im sebadôveru?

– Rozprávali až 80% z výučby?

– Vedia konečne zvládnuť konverzáciu v angličtine s ľahkosťou?

– Zlepšil sa im život?