Referencie

Eva Kabáčová
Eva Kabáčová
3. September, 2023.
Absolvovaním kurzu som zdokonalila svoje doterajšie a získala nové vedmosti a zručnosti v oblasti gramatiky AJ, rozšírila som svoju slovnú zásobu, získala väčšiu istotu v rozprávaní. Veľmi pozitívne hodnotím učiteľa Eda - jeho prístup a spôsob vedenia celého kurzu. Každému, kto sa chce v angličtine posunúť ďalej, určite odporúčam Best English.
Janka Križanová
Janka Križanová
1. September, 2023.
Tento kurz mi dal hodiny rozprávania v angličtine KONEčNE nie v slovenčine 😀 spoznala som nielen skvelých ľudí ale som sa aj veľa naučila. bolo to náročné ale stálo to zato. Veľká vďaka.
Rastislav Kamenišťak
Rastislav Kamenišťak
26. August, 2023.
Naštartoval ma vo vzdelávaní anglického jazyka. Ukázal mi inú cestu ako sa učiť cudzí jazyk. Potvrdil mi moje očakávania, že môžem vo veľmi krátkom období pochopiť anglický jazyk a jeho zákutia... vyše 20 rokov som sa učil klasickým spôsobom cudzie jazyky a nedokázal som to, čo teraz na intenzívnom 2 týždňovom jazykovom kurze.
Matej Korbel
Matej Korbel
25. August, 2023.
Tento kurz ma utvrdil najmä v tvorení viet akehokoľvek druhu a taktiež v bežnom rozprávaní. Pred dvoma týždňami som bol na dovolenke a bál som sa na recepcii opýtať na akúkoľvek základnú vec. Po dvoch týždňoch tohto intenzívneho kurzu by som nemal problém rozprávať a dokonca by som sa na to tešil. Bol som veľmi spokojný s výučbou, veselou atmosférou a v neposlednom rade so super lektorom Matusom. 🙂
Mária Pivarčiová
Mária Pivarčiová
25. August, 2023.
Naucila som sa spravne pouzivat casy. Naucila som sa nove slovicka, nove frazy. Som spokojna 🙂
Lucia Harmanová
Lucia Harmanová
18. August, 2023.
Intenzívny kurz splnil moje očakávania. Boli to skutočne náročné dva týždne, no rozhodne stáli za to! Obrovská vďaka patrí lektorke... Majka ďakujem, že som mohla byť tvojou študentkou 🙂 Boli sme super partia!!! Ďakujem
Zuzana Jákicsová
Zuzana Jákicsová
16. August, 2023.
Kurzy angličtiny v Best English? Choď do toho! Kurzy za to stoja, ale nie je to ľahké. Prešla som štyrmi úrovňami za sebou. Na hodinách je každý jeden študent aktívny a precvičí si každé nové slovíčko ako aj gramatiku. Pokiaľ to robíš poctivo, väčšinu sa naučíš na hodine. S každou hodinou prichádza aj domáca úloha. Zaberie ti čas, ale oplatí sa ich písať. Precvičíš si to, čo si sa naučil na hodine a doučíš sa, čo ti nebolo jasné. Pre mňa zatiaľ najlepšie vysvetlená gramatika angličtiny a TOP spôsob výučby. Najväčšie ďakujem patrí mojej lektorke Lucke. Vždy s úsmevom a ochotou vysvetlí učivo. A nielen raz. Neváhaj a prihlás sa. Takto o rok si poďakuješ a angličtina sa bude na teba oveľa ľahšie lepiť. Best English považujem za svoj najlepší odrazový mostík v zdokonaľovaní sa angličtiny. Ďakujem.
veronika blaskova
veronika blaskova
9. August, 2023.
Best English som prvý krát navštívila v roku 2022 kde som absolvovala 2 úrovne kurzu a teraz som ukončila ďalšiu úroveň kurzu. Myslím si, že lepšiu jazykovku si človek ani nemôže priať nakoľko škola využíva veľmi zaujímavý spôsob výučby a naozaj sa tam nájde každý. Hlavne čo mna oslovilo je ľudský a priateľský prístup zo strany lektorov a kto má záujem sa naučiť a hlavne odbúrať strach z rozprávania Bestka je najlepšia voľba. Určite sa ešte sem vrátim a budem pokračovať v mojom vzdelávaní. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných žiakov 🙂
Agnesa Juranová
Agnesa Juranová
6. August, 2023.
Chcem povedať a napísať jedno veľké ĎAKUJEM 🙂 vám best english, že ste vôbec vymysleli učenie angličtiny tak hravou formou🙂 a ďalšie ĎAKUJEM nášmu trpezlivému a vždy dobre naladenému lektorovi Edkovi 🙂 teším sa na pokračovanie v best english🙈
Kamil Friga

Angličtina pre stredne pokročilých

Štýl a prevedenie týchto kurzov je presne podľa mojich predstáv. Po mojich dlhoročných skúsenostiach s rôznymi typmi kurzov je tento štýl učenia angličtiny jednoznačne najlepší. Odporúčam vyskúšať každému nech ste na akejkoľvek úrovni s anglickým jazykom.

Mária Vargová

Angličtina pre stredne pokročilých

Ďakujem pekne za bohaté informácie a praktické rady nášho skvelého lektora. Naozaj sa mi veľmi vecí ujasnilo aj napriek zlým skúsenostiam s mojou doterajšou angličtinou. Za krátky čas naozaj maximum užitočných informácii a slovíčok. Veľké ďakujem! A samozrejme sa teším na pokračovanie:-)

Simona Pokoracká

Angličtina pre začiatočníkov

Konečne chápem ktorý čas a ako mám použiť viem presne ako sa vyvarovať chybám ktoré som robila. Dalo mi to slobodu rozprávať po anglicky, keďže v tomto kurze naozaj rozprávame veľmi veľa čo mi pri iných kurzoch chýbalo. Zuzka bola perfektná, vedela perfektne vysvetliť veci na príkladoch z praxe. Veľmi odporúčam a teším sa na ďalší kurz.

Michaela Kropuchová

Angličtina pre stredne pokročilých

Tento kurz mi dal veľmi veľa. Zopakovala som si minule časy a rôznu slovnú zásobu – veľa nových slovíčok. Zlepšil sa mi pocit hovoriť pred rôznymi ľuďmi po anglicky. Aj keď som nevedela, čo od tejto školy angličtiny očakávať, som rada, že som to riskla a rovno si zarezervovala miesto v 3 kurzoch. Teším sa na ďalšie, posúva ma to vpred.

Lenka Zaťková

Angličtina pre začiatočníkov

Veľmi veľa. Konečne som si utriedila základné časy v angličtine. Prekročilo to moje očakávania. Gramatiku som si aj oprášila aj ujasnila a určite aj zlepšila. Čo sa týka komunikácie v angličtine, už po prvých 3-4 hodinách som rozpávala viac ako za 11 rokov angličtiny v škole. Opadol zo mňa strach hovoriť anglicky. Celkovo cítim veľký progres v mojej úrovni angličtiny. Vnímam že angličtina mi začína byť prirodzenejšia. Zuzka ako učiteľka je úžasná. Všetko zrozumiteľne vysvetlila a vždy sa nás snažila potiahnúť až za "hranice naších možností" a za to jej veľmi ďakujem. A teším sa na ďalšie úrovne.

Katarína Pajtášová

Angličtina pre začiatočníkov

Usporiadali sa mi myšlienky ohľadom jednotlivých časov, z ktorých si môžem bez problémov vybrať ten, ktorý v danej konverzácii potrebujem použiť. Vzhľadom na to, že sa mi o angličtine už aj sníva a nie raz som sa zo sna zobudila na to, že sa snažím povedať niekomu nejakú vetu v angličtine, dalo mi to dosť. Pochvaľujem si intenzitu kurzu, aj keď je občas náročné zladiť ho s bežnými činnosťami a povinnosťami počas týždňa. Ale všetko sa dá, keď sa chce 🙂 ďakujem najmä lektorke Zuzke V. za jej prístup 🙂

Katka Gruľová

Angličtina pre začiatočníkov

Priestor komunikácie v anglickom jazyku . Vysvetlenie gramatiky atď, kde som si ujasnila kopec vecí. Pociťujem, že komunikácia s inými ľuďmi v anj jazyku je lepšia a ani sa nehanbím už komunikovať. Tento kurz mi dal priestor ako sa na angličitu, ktorú som neznášala na strednej, vysokej škole dá pozerať aj inak a že to ide 🙂 Thank you!!

Mária Hlúbiková

Angličtina pre stredne pokročilých

Vďaka kurzu som sa konečne rozrozprávala a prestala sa báť hovoriť po anglicky. Naučila som sa a aj som si zopakovala veľa užitočných slovíčok, ktoré rozhodne v budúcnosti využijem. Vetné vzory mi hlavne pomohli upratať si vedomosti v hlave a nabrať sebavedomie v konverzácii. Hodiny boli pre mňa taktiež aj veľkým osobným prínosom. Spoznala som veľa úžasných ľudí, ktorí mi zakaždým zlepšili náladu. Už teraz sa teším na ďalší kurz.

Katarína Pekaríková

Angličtina pre superpokročilých

V tomto kurze ideme viac do hĺbky. Veľmi mi pomohlo pozrieť sa na gramatiku - vetne vzory opäť trochu inak, vďaka čomu sa mi zautomazovalo ich ďalšie používnie bez premýšľania. Opäť sa mi rozšírili vyjadrovacie možnosti vďaka praktickému výberu slovnej zásoby. Cítim sa viac sebaistá pri komunikácii, napr. aj vďaka rôznym "idioms". Tento kurz navyše obsahoval možnosť precvičiť si prezentáciu v angličtine, ako aj naučiť sa ako správne prezentovať pred publikom. Len jediná, veľká škoda, že sme si to nemohli precvičiť v reálnych podmienkach, priamo v triede. Pre mňa opäť veľký krok vpred.

Zuzana Horváthová

Angličtina pre stredne pokročilých

Tento kurz mi dal velmi vela, hlavne som stratila strach z rozprávania. Velmi sa mi páčila atmosféra na hodine a aj systém akým sme sa učili. Všetkým odporúčam navštíviť Best english ak o tom uvažujete. Naozaj to stojí za to! Ďakujem aj nášmu učiteľovi za jeho skvelý, profesionálny a priateľský prístup. 🙂

Si zvedavý/á, čo hovoria naši študenti o našej škole?
Ako im vyhovovala naša metóda výučby?
Ako opisujú jej efektivitu?​

V e-booku zadarmo nájdeš pravdivé svedectvá od našich študentov!
Čo myslíš?

– Zlepšili sme im sebadôveru?

– Rozprávali až 80% z výučby?

– Vedia konečne zvládnuť konverzáciu v angličtine s ľahkosťou?

– Zlepšil sa im život?