Referencie

Kamil Friga

Angličtina pre stredne pokročilých

Štýl a prevedenie týchto kurzov je presne podľa mojich predstáv. Po mojich dlhoročných skúsenostiach s rôznymi typmi kurzov je tento štýl učenia angličtiny jednoznačne najlepší. Odporúčam vyskúšať každému nech ste na akejkoľvek úrovni s anglickým jazykom.

Mária Vargová

Angličtina pre stredne pokročilých

Ďakujem pekne za bohaté informácie a praktické rady nášho skvelého lektora. Naozaj sa mi veľmi vecí ujasnilo aj napriek zlým skúsenostiam s mojou doterajšou angličtinou. Za krátky čas naozaj maximum užitočných informácii a slovíčok. Veľké ďakujem! A samozrejme sa teším na pokračovanie:-)

Simona Pokoracká

Angličtina pre začiatočníkov

Konečne chápem ktorý čas a ako mám použiť viem presne ako sa vyvarovať chybám ktoré som robila. Dalo mi to slobodu rozprávať po anglicky, keďže v tomto kurze naozaj rozprávame veľmi veľa čo mi pri iných kurzoch chýbalo. Zuzka bola perfektná, vedela perfektne vysvetliť veci na príkladoch z praxe. Veľmi odporúčam a teším sa na ďalší kurz.

Michaela Kropuchová

Angličtina pre stredne pokročilých

Tento kurz mi dal veľmi veľa. Zopakovala som si minule časy a rôznu slovnú zásobu – veľa nových slovíčok. Zlepšil sa mi pocit hovoriť pred rôznymi ľuďmi po anglicky. Aj keď som nevedela, čo od tejto školy angličtiny očakávať, som rada, že som to riskla a rovno si zarezervovala miesto v 3 kurzoch. Teším sa na ďalšie, posúva ma to vpred.

Lenka Zaťková

Angličtina pre začiatočníkov

Veľmi veľa. Konečne som si utriedila základné časy v angličtine. Prekročilo to moje očakávania. Gramatiku som si aj oprášila aj ujasnila a určite aj zlepšila. Čo sa týka komunikácie v angličtine, už po prvých 3-4 hodinách som rozpávala viac ako za 11 rokov angličtiny v škole. Opadol zo mňa strach hovoriť anglicky. Celkovo cítim veľký progres v mojej úrovni angličtiny. Vnímam že angličtina mi začína byť prirodzenejšia. Zuzka ako učiteľka je úžasná. Všetko zrozumiteľne vysvetlila a vždy sa nás snažila potiahnúť až za "hranice naších možností" a za to jej veľmi ďakujem. A teším sa na ďalšie úrovne.

Katarína Pajtášová

Angličtina pre začiatočníkov

Usporiadali sa mi myšlienky ohľadom jednotlivých časov, z ktorých si môžem bez problémov vybrať ten, ktorý v danej konverzácii potrebujem použiť. Vzhľadom na to, že sa mi o angličtine už aj sníva a nie raz som sa zo sna zobudila na to, že sa snažím povedať niekomu nejakú vetu v angličtine, dalo mi to dosť. Pochvaľujem si intenzitu kurzu, aj keď je občas náročné zladiť ho s bežnými činnosťami a povinnosťami počas týždňa. Ale všetko sa dá, keď sa chce 🙂 ďakujem najmä lektorke Zuzke V. za jej prístup 🙂

Katka Gruľová

Angličtina pre začiatočníkov

Priestor komunikácie v anglickom jazyku . Vysvetlenie gramatiky atď, kde som si ujasnila kopec vecí. Pociťujem, že komunikácia s inými ľuďmi v anj jazyku je lepšia a ani sa nehanbím už komunikovať. Tento kurz mi dal priestor ako sa na angličitu, ktorú som neznášala na strednej, vysokej škole dá pozerať aj inak a že to ide 🙂 Thank you!!

Antonia

Angličtina pre začiatočníkov

Veľa som sa naučila ,viem sa vyjadriť jednoduchými vetami, páči sa mi tento spôsob vyučovania, nemusím listovať v žiadnych učebniciach.Chcela by som pokračovať do B4 Učiteľ aj kolektív bol super!

Danka

Angličtina pre stredne pokročilých

Uvedomila som si, že som stratila celé roky štúdiom 1:1. Výuka v skupine je zábavná, dáva priestor na diskusiu, 80% času rozprávam a to ma posúva vpred. Edo je skvelý učiteľ.

Zuzana

Angličtina pre stredne pokročilých

Kurz, ktorý som práve ukončila bol zatiaľ tretí v poradí, ale určite nie posledný. Rozšírila sa mi slovná zásoba, vetne vzory boli veľmi zrozumiteľne vysvetlene, vety sa mi tvoria omnoho ľahšie. Veľa rozprávania v angličtine na týchto kurzoch je veľkým prínosom. Vďaka spolužiaci za konverzácie a veľká vďaka Matty za úžasné hodiny!

Si zvedavý/á, čo hovoria naši študenti o našej škole?
Ako im vyhovovala naša metóda výučby?
Ako opisujú jej efektivitu?​

V e-booku zadarmo nájdeš pravdivé svedectvá od našich študentov!
Čo myslíš?

– Zlepšili sme im sebadôveru?

– Rozprávali až 80% z výučby?

– Vedia konečne zvládnuť konverzáciu v angličtine s ľahkosťou?

– Zlepšil sa im život?