Referencie

Peter Maček
Peter Maček
21. December, 2022.
The best place for learning !
Ivana Vojtekova
Ivana Vojtekova
20. December, 2022.
Veľmi dobrá skúsenosť s Best English, odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť vo svojej angličtine. Mňa to posunulo ďalej.
gajdac
gajdac
20. December, 2022.
Začala som viac rozprávať, naučila som sa povedať viac vecí a dejov gramaticky správne, prirodzene a nenútene. S každým úspešným krokom rastie moje túžba ďalej sa vzdelávať v angličtine. Ďakujem za všetko najlepšej lektorke Lenke.
Ivan Chylák
Ivan Chylák
13. December, 2022.
Kurzy v jazykovej škole Best English sú mimoriadne intenzívne, jednak čo sa týka frekvencie stretnutí (3x do týždňa), tiež vo vzťahu k angažovanosti študentov, ktorí asi 80% času komunikujú výhradne v anglickom jazyku. Som však presvedčený, že je to jediný spôsob, ako sa ponoriť do cudzieho jazyka - venovať sa mu často a aktívne. Lekcie pozostávajú z prepracovaného plánu, v rámci ktorého sa rozširuje nie len slovná zásoba, ale aj vetné vzory, zaužívané slovné spojenia a ďalšie osobitosti angličtiny. Nemôžem opomenúť ani erudované a príjemné lektorky, s ktorými je radosť komunikovať. Na základe uplynulých mesiacov v Best English udeľujem päť z piatich hviezdičiek.
Linda Balážová
Linda Balážová
12. December, 2022.
Výborná metóda a platforma pre online učenie Angličtiny. Dokonca som sa naučila lepšie rozprávať ako na kurzoch, ktoré som navštevovala osobne.
Monika Trvalec Višňovská
Monika Trvalec Višňovská
12. December, 2022.
veľa rozprávania, veľa opakovania, kopec nových slov, skvelá komunita ľudí - to je v kocke Best English. odporúčam vyskúšať 🙂
Matej Gimera
Matej Gimera
10. December, 2022.
Veľmi príjemný a veselý učiteľ, ktorý nás vyborne previedol kurzom a vylepšil moje znalosti, či už gramatické ale aj slovnú zásobu.
René Urbánek
René Urbánek
8. December, 2022.
Maximálna spokojnosť kurz bol super. Odporúčam. s pozdravom Bc. Urbánek
Viera Pašenová
Viera Pašenová
8. December, 2022.
Som v kurze B3 a best English je top. Odporúčam všetkými desiatimi! Ďakujem a pokračujem ďalej.
Kamil Friga

Angličtina pre stredne pokročilých

Štýl a prevedenie týchto kurzov je presne podľa mojich predstáv. Po mojich dlhoročných skúsenostiach s rôznymi typmi kurzov je tento štýl učenia angličtiny jednoznačne najlepší. Odporúčam vyskúšať každému nech ste na akejkoľvek úrovni s anglickým jazykom.

Mária Vargová

Angličtina pre stredne pokročilých

Ďakujem pekne za bohaté informácie a praktické rady nášho skvelého lektora. Naozaj sa mi veľmi vecí ujasnilo aj napriek zlým skúsenostiam s mojou doterajšou angličtinou. Za krátky čas naozaj maximum užitočných informácii a slovíčok. Veľké ďakujem! A samozrejme sa teším na pokračovanie:-)

Simona Pokoracká

Angličtina pre začiatočníkov

Konečne chápem ktorý čas a ako mám použiť viem presne ako sa vyvarovať chybám ktoré som robila. Dalo mi to slobodu rozprávať po anglicky, keďže v tomto kurze naozaj rozprávame veľmi veľa čo mi pri iných kurzoch chýbalo. Zuzka bola perfektná, vedela perfektne vysvetliť veci na príkladoch z praxe. Veľmi odporúčam a teším sa na ďalší kurz.

Michaela Kropuchová

Angličtina pre stredne pokročilých

Tento kurz mi dal veľmi veľa. Zopakovala som si minule časy a rôznu slovnú zásobu – veľa nových slovíčok. Zlepšil sa mi pocit hovoriť pred rôznymi ľuďmi po anglicky. Aj keď som nevedela, čo od tejto školy angličtiny očakávať, som rada, že som to riskla a rovno si zarezervovala miesto v 3 kurzoch. Teším sa na ďalšie, posúva ma to vpred.

Lenka Zaťková

Angličtina pre začiatočníkov

Veľmi veľa. Konečne som si utriedila základné časy v angličtine. Prekročilo to moje očakávania. Gramatiku som si aj oprášila aj ujasnila a určite aj zlepšila. Čo sa týka komunikácie v angličtine, už po prvých 3-4 hodinách som rozpávala viac ako za 11 rokov angličtiny v škole. Opadol zo mňa strach hovoriť anglicky. Celkovo cítim veľký progres v mojej úrovni angličtiny. Vnímam že angličtina mi začína byť prirodzenejšia. Zuzka ako učiteľka je úžasná. Všetko zrozumiteľne vysvetlila a vždy sa nás snažila potiahnúť až za "hranice naších možností" a za to jej veľmi ďakujem. A teším sa na ďalšie úrovne.

Katarína Pajtášová

Angličtina pre začiatočníkov

Usporiadali sa mi myšlienky ohľadom jednotlivých časov, z ktorých si môžem bez problémov vybrať ten, ktorý v danej konverzácii potrebujem použiť. Vzhľadom na to, že sa mi o angličtine už aj sníva a nie raz som sa zo sna zobudila na to, že sa snažím povedať niekomu nejakú vetu v angličtine, dalo mi to dosť. Pochvaľujem si intenzitu kurzu, aj keď je občas náročné zladiť ho s bežnými činnosťami a povinnosťami počas týždňa. Ale všetko sa dá, keď sa chce 🙂 ďakujem najmä lektorke Zuzke V. za jej prístup 🙂

Katka Gruľová

Angličtina pre začiatočníkov

Priestor komunikácie v anglickom jazyku . Vysvetlenie gramatiky atď, kde som si ujasnila kopec vecí. Pociťujem, že komunikácia s inými ľuďmi v anj jazyku je lepšia a ani sa nehanbím už komunikovať. Tento kurz mi dal priestor ako sa na angličitu, ktorú som neznášala na strednej, vysokej škole dá pozerať aj inak a že to ide 🙂 Thank you!!

Mária Hlúbiková

Angličtina pre stredne pokročilých

Vďaka kurzu som sa konečne rozrozprávala a prestala sa báť hovoriť po anglicky. Naučila som sa a aj som si zopakovala veľa užitočných slovíčok, ktoré rozhodne v budúcnosti využijem. Vetné vzory mi hlavne pomohli upratať si vedomosti v hlave a nabrať sebavedomie v konverzácii. Hodiny boli pre mňa taktiež aj veľkým osobným prínosom. Spoznala som veľa úžasných ľudí, ktorí mi zakaždým zlepšili náladu. Už teraz sa teším na ďalší kurz.

Katarína Pekaríková

Angličtina pre superpokročilých

V tomto kurze ideme viac do hĺbky. Veľmi mi pomohlo pozrieť sa na gramatiku - vetne vzory opäť trochu inak, vďaka čomu sa mi zautomazovalo ich ďalšie používnie bez premýšľania. Opäť sa mi rozšírili vyjadrovacie možnosti vďaka praktickému výberu slovnej zásoby. Cítim sa viac sebaistá pri komunikácii, napr. aj vďaka rôznym "idioms". Tento kurz navyše obsahoval možnosť precvičiť si prezentáciu v angličtine, ako aj naučiť sa ako správne prezentovať pred publikom. Len jediná, veľká škoda, že sme si to nemohli precvičiť v reálnych podmienkach, priamo v triede. Pre mňa opäť veľký krok vpred.

Zuzana Horváthová

Angličtina pre stredne pokročilých

Tento kurz mi dal velmi vela, hlavne som stratila strach z rozprávania. Velmi sa mi páčila atmosféra na hodine a aj systém akým sme sa učili. Všetkým odporúčam navštíviť Best english ak o tom uvažujete. Naozaj to stojí za to! Ďakujem aj nášmu učiteľovi za jeho skvelý, profesionálny a priateľský prístup. 🙂

Si zvedavý/á, čo hovoria naši študenti o našej škole?
Ako im vyhovovala naša metóda výučby?
Ako opisujú jej efektivitu?​

V e-booku zadarmo nájdeš pravdivé svedectvá od našich študentov!
Čo myslíš?

– Zlepšili sme im sebadôveru?

– Rozprávali až 80% z výučby?

– Vedia konečne zvládnuť konverzáciu v angličtine s ľahkosťou?

– Zlepšil sa im život?