Študijná technológia

L. Ron Hubbard vyvinul tzv. Študijnú technológiu, ktorá človeka učí, AKO študovať. V škole sa od nás očakáva, že sa naučíme jednotlivé predmety, ale nikto nám nikdy nepovedal, čo je to štúdium, na aké prekážky môžeme naraziť a ako ich máme prekonať.

Študijná technológia

Stalo sa vám niekedy, že ste čítali nejakú stránku, a keď ste došli na koniec, nemali ste ani poňatia o čom sa tam písalo? A dokonca aj keď ste si ju prečítali znovu, stále ste tomu nerozumeli? Alebo sa vám stalo, že ste sa pustili do štúdia niečoho a po chvíli ste začali zívať, byť ospalý, unavený alebo vás začali páliť oči? Alebo vás štúdium proste z nejakého dôvodu prestalo baviť a nechali ste to?

Ak áno, potom ste narazili na jednu z tzv. PREKÁŽOK PRI ŠTÚDIU.

Pri čítaní alebo štúdiu sa Vám môže stať, že narazíte na tzv. študijnú prekážku. Ak človek tieto prekážky nevie rozpoznať a zvládnuť, štúdium je ťažké a neefektívne.

Aké sú dôsledky nezvládnutých študijných prekážok?

  • Študent stratí záujem o predmet a o štúdium všeobecne.
  • Študent nerozumie, alebo nedostatočne rozumie tomu, čo sa učí.
  • Má pocit prázdna a hlúposti.
  • Nie je schopný použiť naučené informácie v praxi.
  • Zabúda to, čo sa učil.
  • Má problémy s disciplínou.
  • Zanedbáva štúdium.

Študijné technológie L. Rona Hubbarda priamo oslovuje tieto prejavy. Je to prvý skutočne funkčný technológie, ako študovať a plne porozumieť akémukoľvek predmetu.
Nie je to mechanické učenie, ale skutočné porozumenie materiálu a schopnosť použiť v praxi to, čo sa človek naučil.
Vďaka študijnej technológii môžete dosiahnuť maximálne porozumenie akéhokoľvek predmetu.

Ukažková hodina zadarmo

PRIHLÁS SA NA UKÁŽKOVÚ HODINU A PREDVEDIEMIE TI AKO UČÍME, SPOZNÁŠ OSOBNE NAŠICH LEKTOROV A ZISTÍME, AKÁ JE TVOJA ÚROVEŇ ANGLIČTINY.

Čo hovoria naši študenti