Napísali o nás

Na hodinách používame vlastné know-how, ktoré nenájdešnikde inde
Iba v licencovaných školách Lite a Best English.

Bráni ti neznalosť jazyka vyraziť na cesty? Mám pre teba riešenie.

Ak nemáš istotu v angličtine a hľadáš spôsob, ako sa efektívne zlepšiť, jeden tu pre teba mám. Je to online jazyková škola Best English (alebo Bestka, ako ju všetci volajú).

Takto som sa konečne naučil angličtinu

Grishi ovláda 6 jazykov, napriek tomu mal problém naučiť sa po anglicky. Je angličtina tak ťažký jazyk? Nie! Iba ho to škola učila nesprávnym spôsobom.
Viac o modernom učení angličtiny sa od Grishiho a Yablka dozviete v najnovšom diely podcastu Moderná Škola.

Nedarí sa ti naučiť po anglicky? S týmto jazykom môžeš zarobiť o stovky eur viac

Vedel si, že po anglicky hovorí asi 360 miliónov ľudí a ako úradný jazyk ho má 6 krajín – Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska, Spojené štáty americké, Nový Zéland, Kanada, Austrália a Írsko. Rozšírenosť a popularita tohto jazyka z neho urobili súčasť povinnej výbavy každého potenciálneho zamestnanca.

Celý článok na STARTITUP

Tieto veci sa v škole nenaučíš. Nakopni svoju motiváciu kurzami, ktoré vylepšia tvoj životopis

Zlatým pravidlom je, že čo sa v škole nenaučíš, v živote nedobehneš. Pravidlo novej doby je, že čo sa v škole nenaučíš, poľahky dobehneš na kurze či workshope. A ešte omnoho viac! Pretože práve kurzy si vyberáš podľa toho, čo ťa baví a po škole si svoj potenciál a smerovanie vieš vyhodnotiť sám a najlepšie.

Celý článok na STARTITUP

Ako dobre vieš po anglicky?

Angličtina je v našich končinách jazyk, ktorý sa učia už aj deti od útleho detstva. Vyučuje sa v škôlkach, na základných školách, na stredných školách z nej môžeme maturovať, no a jej ovládanie vyžaduje aj mnoho zamestnávateľov. Dohovoríme sa ňou vo väčšine krajín a aspoň jej základy by mal ovládať každý.

Celý článok na INTEREZ

Zlepši sa v jazyku šibnutím prútika. Na nudné lekcie zabudni

Nikdy nie je neskoro začať sa učiť nový jazyk alebo sa zlepšiť v tom, v ktorom si získal základy. Hovorí sa predsa, že koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom. Dnes už nieje nič výnimočné ovládať minimálne jeden, ktorý ťa zachráni pred nepríjemnosťami na dovolenke. Zatiaľ čo ešte nedávno to bola ruština či nemčina, dnes je to jednoznačne angličtina. A tak, ako sa časom menili trendy v jazykoch, menili sa aj metódy výučby.

Celý článok na STARTITUP

Lektorka angličtiny: Toto sú najčastejšie chyby, ktoré robíme pri štúdiu angličtiny

Aj napriek tomu, že angličtina je jedným z najľahších jazykov, ktoré môžeme študovať, stále sa nájde početné množstvo chýb, ktoré pri jej učení robíme.

Celý článok na INTEREZ

Angličtina bez učebníc: Efektívne a bezbolestné spôsoby, ako si zlepšiť angličtinu mimo školy

Angličtina je v dnešnej dobe základ. Najmä pre Slovákov, keďže deväťdesiat percent zvyšku sveta si myslí, že sme ešte stále Československo a o tom, že máme nejaký vlastný jazyk, ani len netušia. Naučiť sa ju však nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať.

Celý článok na EMEFKA

Čo hovoria naši študenti