Jazykové kurzy angličtiny metódou Best English

Naše vysoko efektívne a intenzívne kurzy angličtiny ťa posunú za pár mesiacov tam, kde sa iní posúvajú roky. Ide o prepracovaný a účinný tréningový systém, ktorý inde nenájdeš. Až 80% času výučby budeš rozprávať po anglicky a trénovať komunikáciu.

V čom je metóda Best English jedinečná

Ako sme sa naučili rodný jazyk?

Naša metodika je založená na rozsiahlom prieskume v oblasti výučby cudzích jazykov. Stavia na praxou overených postupoch pri učení sa rodného jazyka. Jej účinnosť a jednoduchosť je úplne jedinečná.

Ako deti sme neustále skúšali hovoriť najskôr slová a neskôr aj vety. Inými slovami, aktívne sme trénovali každý deň. S pomocou druhých sme sa prirodzene naučili, čo je správne, ako slová vyslovovať a následne spájať do viet. A práve preto tento spôsob fungoval u všetkých z nás! Všetci hovoríme teraz plynule po slovensky. Podobne je to aj s angličtinou. Ak chcete hovoriť plynule anglicky, riešením je hovoriť, hovoriť, hovoriť. Čokoľvek nové sa učíte, je potrebné ihneď uviesť do praxe, inak to rýchlo zabudnete.

Ako vás učíme po anglicky?

• Učíme vás prirodzene, podobne ako ste sa naučili rodný jazyk. Ide to ľahko a baví vás to.

• Až 80% lekcie tvorí tréning komunikačných zručností. Získavate istotu a plynulosť v rozprávaní. Blok hovoriť po anglicky sa tak postupne stráca.

• Gramatiku zvládnete jednoducho, bez učebníc a zložitých poučiek. Hneď ju začnete precvičovať a používať na hodine.

Ako vyššia intenzita pomáha uspieť v angličtine

Poznáte ľudí, ktorí sa učia angličtinu dlhé roky, ale stále sú na začiatku? Chcete vidieť výsledky rýchlo?

Keď sme sa učili ako deti náš rodný jazyk, ako často sme hovorili? Presne – denne. Vďaka tomu sme si slová a vety pamätali a v šiestich rokoch sme všetci hovorili plynule. Predstav si, ako by asi tak hovorilo také dieťa, keby to skúšalo raz za týždeň?

Poznáš niekoho, kto sa učil anglicky raz týždenne a dnes hovorí plynule bez problémov? Nemyslím si. Keď sa ľudia učia jazyk raz týždenne, často nabudúce zabudnú, čo sa učili a po pár rokoch zistí, že sú stále na začiatku.

Je to podobné ako keď chodíte do posilňovne raz týždenne. Môžete tak chodiť roky, ale svaly si tým nevybudujete a postavu nevytvarujete. Ak chcete mať výsledky, potrebujete sa do toho naozaj oprieť. Intenzita je pre váš úspech v angličtine kľúčová, priam nevyhnutná. Preto štandardné kurzy v BEST ENGLISH sú až 3x do týždňa. Vždy máš niekoľko vyučovacích hodín pohromade za sebou, aby si tak mal dostatok času aj na prax.

Neboj sa, že by toho bolo naraz veľa. Školení lektori ťa prevedú všetkými úskaliami, aby sa ti študovalo ľahko a bez problémov. Intenzívne štúdium a tréning ti pomôžu udržať zámer a nadšenie a rozvíjať tvoje konverzačné schopnosti.

Ponorte sa s nami do angličtiny a zvládnite komunikovať v anglickom jazyku už za niekoľko mesiacov.

Za 3 - 4 mesiace zvládneš to,
čo inde môže trvať roky

Vďaka unikátnej vyučovacej metóde a vysokej intenzite precvičovania
postupuješ v jazyku mnohonásobne rýchlejšie.

Čo hovoria ľudia , ktorí kurz absolvovali?

Eva Kabáčová
Eva Kabáčová
3. September, 2023.
Absolvovaním kurzu som zdokonalila svoje doterajšie a získala nové vedmosti a zručnosti v oblasti gramatiky AJ, rozšírila som svoju slovnú zásobu, získala väčšiu istotu v rozprávaní. Veľmi pozitívne hodnotím učiteľa Eda - jeho prístup a spôsob vedenia celého kurzu. Každému, kto sa chce v angličtine posunúť ďalej, určite odporúčam Best English.
Janka Križanová
Janka Križanová
1. September, 2023.
Tento kurz mi dal hodiny rozprávania v angličtine KONEčNE nie v slovenčine 😀 spoznala som nielen skvelých ľudí ale som sa aj veľa naučila. bolo to náročné ale stálo to zato. Veľká vďaka.
Rastislav Kamenišťak
Rastislav Kamenišťak
26. August, 2023.
Naštartoval ma vo vzdelávaní anglického jazyka. Ukázal mi inú cestu ako sa učiť cudzí jazyk. Potvrdil mi moje očakávania, že môžem vo veľmi krátkom období pochopiť anglický jazyk a jeho zákutia... vyše 20 rokov som sa učil klasickým spôsobom cudzie jazyky a nedokázal som to, čo teraz na intenzívnom 2 týždňovom jazykovom kurze.
Matej Korbel
Matej Korbel
25. August, 2023.
Tento kurz ma utvrdil najmä v tvorení viet akehokoľvek druhu a taktiež v bežnom rozprávaní. Pred dvoma týždňami som bol na dovolenke a bál som sa na recepcii opýtať na akúkoľvek základnú vec. Po dvoch týždňoch tohto intenzívneho kurzu by som nemal problém rozprávať a dokonca by som sa na to tešil. Bol som veľmi spokojný s výučbou, veselou atmosférou a v neposlednom rade so super lektorom Matusom. 🙂
Mária Pivarčiová
Mária Pivarčiová
25. August, 2023.
Naucila som sa spravne pouzivat casy. Naucila som sa nove slovicka, nove frazy. Som spokojna 🙂
Lucia Harmanová
Lucia Harmanová
18. August, 2023.
Intenzívny kurz splnil moje očakávania. Boli to skutočne náročné dva týždne, no rozhodne stáli za to! Obrovská vďaka patrí lektorke... Majka ďakujem, že som mohla byť tvojou študentkou 🙂 Boli sme super partia!!! Ďakujem
Zuzana Jákicsová
Zuzana Jákicsová
16. August, 2023.
Kurzy angličtiny v Best English? Choď do toho! Kurzy za to stoja, ale nie je to ľahké. Prešla som štyrmi úrovňami za sebou. Na hodinách je každý jeden študent aktívny a precvičí si každé nové slovíčko ako aj gramatiku. Pokiaľ to robíš poctivo, väčšinu sa naučíš na hodine. S každou hodinou prichádza aj domáca úloha. Zaberie ti čas, ale oplatí sa ich písať. Precvičíš si to, čo si sa naučil na hodine a doučíš sa, čo ti nebolo jasné. Pre mňa zatiaľ najlepšie vysvetlená gramatika angličtiny a TOP spôsob výučby. Najväčšie ďakujem patrí mojej lektorke Lucke. Vždy s úsmevom a ochotou vysvetlí učivo. A nielen raz. Neváhaj a prihlás sa. Takto o rok si poďakuješ a angličtina sa bude na teba oveľa ľahšie lepiť. Best English považujem za svoj najlepší odrazový mostík v zdokonaľovaní sa angličtiny. Ďakujem.
veronika blaskova
veronika blaskova
9. August, 2023.
Best English som prvý krát navštívila v roku 2022 kde som absolvovala 2 úrovne kurzu a teraz som ukončila ďalšiu úroveň kurzu. Myslím si, že lepšiu jazykovku si človek ani nemôže priať nakoľko škola využíva veľmi zaujímavý spôsob výučby a naozaj sa tam nájde každý. Hlavne čo mna oslovilo je ľudský a priateľský prístup zo strany lektorov a kto má záujem sa naučiť a hlavne odbúrať strach z rozprávania Bestka je najlepšia voľba. Určite sa ešte sem vrátim a budem pokračovať v mojom vzdelávaní. Ďakujem a prajem Vám veľa spokojných žiakov 🙂
Agnesa Juranová
Agnesa Juranová
6. August, 2023.
Chcem povedať a napísať jedno veľké ĎAKUJEM 🙂 vám best english, že ste vôbec vymysleli učenie angličtiny tak hravou formou🙂 a ďalšie ĎAKUJEM nášmu trpezlivému a vždy dobre naladenému lektorovi Edkovi 🙂 teším sa na pokračovanie v best english🙈

Ako kurzy prebiehajú?

Intenzita až 3x týždenne

(v letných kurzoch až 5-6x týždenne)

Prieskumy ukazujú, že výučba 1x týždenne naozaj nefunguje. Aby si v angličtine uspel, potrebuješ s ňou byť v kontakte čo najčastejšie.
Keď sme sa učili rodný jazyk, boli sme v jazyku denne. To sa snažíme napodobniť, preto v dňoch, keď nie je kurz, máš jednoduché domáce úlohy. Znalosť anglického jazyka tak získaš podstatne skôr a môžeš využívať benefity toho, že ovládaš cudzí jazyk.

Zahájenie štúdia každý mesiac

(ráno aj večer)

Kurzy otvárame pravidelne každý mesiac. Nemusíš teda dlho čakať. Podľa tvojich časových možností si môžeš vybrať či chceš študovať doobeda, alebo poobede. Kombinovať môžeš aj všedné dni s víkendom. Konkrétne informácie získaš hneď ako určíme tvoju súčasnú úroveň angličtiny.

Učíme iba online

Od roku 2020 všetky naše kurzy prebiehajú už iba online cez aplikáciu ZOOM. To znamená, že prihlasovať sa na hodiny môžeš pohodlne odkiaľkoľvek. Výučba prebieha rovnakým spôsobom ako predtým podľa daných štandardov BEST ENGLISH. To znamená, že dosiahneš rovnaké výsledky ako keby si k nám chodil na hodiny osobne.

Pre koho sú naše kurzy vhodné

⦁ Potrebujem angličtinu pre prácu
⦁ Chcem novú a lepšiu prácu
⦁ Chcem ísť pracovať do zahraničia
⦁ Vďaka angličtine ma môžu v práci povýšiť
⦁ Chcem slobodne cestovať a dohovoriť sa
⦁ Čakajú ma skúšky v angličtine
⦁ Chcem slobodne komunikovať bez strachu kedykoľvek
⦁ Chcem sa rýchlo rozhovoriť
⦁ Štve ma, že nerozumiem, chcem to konečne zmeniť

Pre koho naša metóda nie je vhodná

⦁ Nemáš cieľ hovoriť anglicky
⦁ Pokiaľ nebudeš štúdiu venovať potrebný čas
⦁ Pokiaľ angličtina nie je pre teba momentálne prioritou
⦁ Hľadáš štúdium na roky, kde mesačne platíš 100-200€

Prečo navštíviť našu ukážkovú hodinu zdarma?

Znalosť angličtiny je pre život dôležitá. Nekupujete rožok, ale rozhodujete sa o svojej budúcnosti. Je to investícia, časová aj finančná a preto je dobré rozhodnúť sa správne. Určite sa vám niekedy stalo, že ste si zaobstarali kurz a potom zistili, že to nie je ono. Ukážková hodina je skvelou príležitosťou zistiť, ako bude výučba AJ prebiehať a vyskúšať si v praxi účinnosť našej metódy.

Čo ti naše kurzy prinesú

1.

Otvoria sa ti
dvere do sveta

2.

Ľahko nájdeš prácu,
po ktorej túžiš

3.

Zvýšiš si životnú úroveň,
získaš lepšie platenú prácu

4.

Nebudeš sa cítiť trápne
pri komunikácii v angličtine

5.

Lepší pocit na stretnutiach
v práci, nebudeš sa báť zapojiť

6.

Možnosť práce
v medzinárodných firmách

7.

Prístup k lepším informáciám,
nové kontakty, nové príležitosti

8.

Slobodná komunikácia na cestách,
ale aj kdekoľvek v živote

9.

Počúvanie podcastov a pozeranie
filmov v angličtine bez tituliek

Tvoja cesta k perfektnej angličtine

Program Best English od úplných začiatočníkov až po super pokročilých

11 úrovní

1 rok

486 hodín

+ 3600 slov

Program BEST ENGLISH má 11 úrovní. Na akej úrovni presne začneš, určí náš študijný poradca. Jedna úroveň trvá približne 5-6 týždňov. Počas 1 roka sa dostaneš z úplného začiatočníka na pokročilého používateľa angličtiny.

Cieľ - Beginner 4

Chcem cestovať a dohovoriť sa
Chceš slobodne cestovať? Dohovoriť sa? Poď s nami do cieľovej úrovne Začiatočníci 4. Po tejto úrovni si slobodný cestovateľ. Dohovoríš sa o čom potrebuješ, vieš komunikovať v každodenných situáciách v živote a môžeš tiež nadväzovať priateľstvo. Zvládnete aj jednoduchú komunikáciu v práci.

Cieľ - Intermediate 4

Chcem používať angličtinu v práci
Nebaví ťa používať stále jednoduché vety? Potrebuješ si vylepšiť angličtinu do práce? Chceš byť pohotovejší, plynulejší a hovoriť pohodlne aj s anglickým šéfom, na pracovnom mítingu, alebo na pracovnom pohovore? Poď s nami do cieľovej úrovne Pokročilý 4. Budeš hovoriť bez premýšľania a komunikáciu s rodenými hovorcami si začneš užívať.

Cieľ - Advanced 2

Chcem žiť a pracovať v zahraničí

Chystáš sa žiť a pracovať v zahraničí, urobiť si medzinárodnú skúšku alebo budeš potrebovať prezentovať v angličtine? Potrebuješ angličtinu na počúvanie a štúdium odborných predmetov? Poď s nami do úrovne superpokročilý 2. Staneš sa úplne sebavedomým používateľom angličtiny, pretože angličtina pre teba bude ako rodný jazyk.

Cena jazykového kurzu

od 7€ do 11€/vyučovacia hodina (45 minút) 

Konkrétnu cenu získaš na vstupnom pohovore s našim študijným poradcom. Cena závisí od tvojej momentálnej úrovni angličtiny, študijnom programe.
Bohužiaľ, nikto ťa nenaučí anglicky plynule za 400€. Pokiaľ si potrebuješ angličtinu vybudovať, počítaj s určite vyššou investíciou. Záleží najmä na tom, na akej úrovni spolu začneme a kam sa budeš chcieť v angličtine dostať. Chceme ťa čo najefektívnejšie doviesť k tvojmu vytúženému cieľu.
Lektori sú priateľskí a udržujú príjemnú pracovnú atmosféru. Pristupujú k vám s rešpektom a sú trpezliví, nemusíš sa báť, že by si sa u nás cítili trápne.
Áno. Metóda Best English je jednoduchá a prirodzená, preto sa týmto spôsobom môže naučiť naozaj každý. Učitelia sú navyše vyškolení v tom, ako rozpoznať študijné prekážky a pomôcť ti ich vyriešiť. Sú schopní ťa „vrátiť do hry“, aj keď vám to chvíľu nejde.
Študuje u nás mnoho ľudí, ktorí sú veľmi vyťažení, v práci, koníčky i starostlivosťou o rodinu. Pokrok, ktorý na sebe pozorujete od prvej chvíle, dodáva veľkú motiváciu a energiu.

Väčšinou platí, že čím menej ľudí na kurze, tým lepšie, pretože môžeš viac hovoriť a jazyk precvičovať. V Best English máme systém, kde každý študent hovorí 80% z hodiny, nech už je skupinka akokoľvek veľká.

Áno, pretože všetko na hodinách precvičuješ a hneď zavádzaš do praxe. Tempo je svižné, ale všetkému rozumieš a všetko precvičíš. Až 80% času tvorí precvičovanie a prax.

U všetkých lektorov overujeme znalosť angličtiny. Všetci potom prechádzajú odborným tréningom, aby dokázali učiť metódou BEST ENGLISH. Navyše sú vyškolení, aby vám pomohli vyriešiť akýkoľvek študijný problém. Naši lektori vedia učiť a všetci učia rovnako.

Po každej úrovni píšu študenti záverečný test, kde je aj ústna časť. Pokiaľ nejakú látku úplne nezvládneš, tak si ju doplníš predtým, ako budeš pokračovať do vyššej úrovne. Napr. súkromnými hodinami s lektorom.

O jazykovej škole Best English

4700+

preškolených študentov

11 rokov

skúseností s výučbou AJ

422 000

odučených hodín angličtiny

91%

študentov
dokončí kurz

Na čo sa ľudia často pýtajú?

Koľko to stojí a kde sa môžem na kurz prihlásiť?

Ceny sa pohybujú od 7 do 11€ / vyučovacia hodina (45 minút).
Na konci ukážkovej hodiny si môžeš rezervovať termín na nezáväzné pretestovanie úrovne s naším študijným poradcom, kde sa dozvieš aj všetky potrebné informáciu k tvojmu štúdiu. Na test sa nemusíš nijak špeciálne pripravovať. Zistíme aj tvoje individuálne potreby, na akú úroveň angličtiny sa chceš dostať a ako rýchlo. Na základe toho ti zostavíme študijný program, ktorý ťa dovedie k tvojmu vytúženému cieľu. Ten má už konkrétnu cenu, dĺžku atď.

Štúdium sa hradí celé vopred pred začatím kurzu. Na kurz sa môžeš rovno prihlásiť na vstupnom teste.

Koľko ľudí je v triede?

V triede býva obvykle 10 až 16 ľudí, to znamená 5 – 8 párov. To ti dáva dostatok rôznych partnerov, s ktorými môžeš precvičovať komunikáciu. Vďaka tomu získaš istotu, že sa dokážeš pohodlne dohovoriť s kýmkoľvek. Precvičovanie s rôznymi partnermi zlepšuje tvoju schopnosť počúvať a rozumieť až o 300%. Zároveň učiteľ dokáže udržať dohľad nad triedou. Počas precvičovania sa môže dostatočne venovať každému páru a pomáhať individuálne tam, kde je to potrebné.

Používate učebnice?

Klasické učebnice nepoužívame. Máme vlastné výukové materiály, ktoré má lektor, kde je presne spracovaný plán pre každú úroveň. Učiteľ ti všetku látku a poznámky zdieľa na hodine online cez obrazovku, takže si na hodinách tvoríš svojou vlastnou rukou písanú učebnicu. Má to niekoľko dôvodov. Precvičuješ si tak aj písanú formu jazyka a lepšie si látku zapamätáš, ako keby si len čítal z učebnice. Navyše takto máme istotu, že v zošite všetkému rozumiete.

Kedy môžem začať študovať?

Počas roka začíname kurzy pravidelne každý mesiac. Obvykle teda môžeš štúdium začať do 1 – 7 týždňov. Každá úroveň prebieha v rôznych časových variantoch (ráno a večer) a v rôznych dňoch (pondelok, streda a piatok alebo utorok, štvrtok a sobota). Aby si si mohol vyberať už konkrétne kurzy, s konkrétnym začiatkom, dni a časy štúdia, potrebujeme najskôr zistiť tvoju súčasnú úroveň angličtiny. Na to slúži úvodná nezáväzná konzultácia s jedným z našich študijných poradcov.

Vyučujú rodení hovorcovia alebo slovenskí lektori?

Naši učitelia zásadne nie sú rodení hovorcovia. Dokážeš si predstaviť, že si začiatočník a lektor na teba hovorí výhradne iba anglicky? Ako mu budeš rozumieť? A aký rodený hovorca ti dokáže vysvetliť jemné rozdiely v angličtine z pohľadu nášho jazyka? Preto väčšina našich lektorov sú Slováci. Majú však bohaté praktické skúsenosti s angličtinou. Čím postupuješ vyššie po úrovniach, tým lektor vedie hodinu viac a viac iba v angličtine.

Píšu sa domáce úlohy?

Áno. Z každej hodiny dostaneš jednoduchú písomnú úlohu. Je to dôležitá súčasť štúdia, pretože si tým jednak precvičuješ písanie a tiež si vďaka tomu znova v kontakte s jazykom. Domáce úlohy sa vždy vzťahujú k prebratej látke z poslednej lekcie, takže si látku znova osviežiš a upevníš. Opravené domáce úlohy dostaneš na nasledujúcej hodine – sú tak pre teba a aj učiteľov dôležitou spätnou väzbou.

Urob prvý krok!

Rezervuj si miesto na ukážkovej hodine zdarma

Máš záujem si nezáväzne vyskúšať, ako naša výučba prebieha na reálnej online hodine?

Naši lektori ti predstavia efektívny spôsob, ako sa rýchlo naučiť hovoriť po anglicky, a to aj pokiaľ si sa angličtinu doteraz neučil. Vyskúšaj si aj kúsok reálnej výučby a uvidíš, že naučiť sa hovoriť anglicky môže byť aj zábava! Ukážková hodina slúži pre každého.