Jazykové kurzy angličtiny metódou Best English

Naše vysoko efektívne a intenzívne kurzy angličtiny ťa posunú za pár mesiacov tam, kde sa iní posúvajú roky. Ide o prepracovaný a účinný tréningový systém, ktorý inde nenájdeš. Až 80% času výučby budeš rozprávať po anglicky a trénovať komunikáciu.

V čom je metóda Best English jedinečná

Ako sme sa naučili rodný jazyk?

Naša metodika je založená na rozsiahlom prieskume v oblasti výučby cudzích jazykov. Stavia na praxou overených postupoch pri učení sa rodného jazyka. Jej účinnosť a jednoduchosť je úplne jedinečná.


Ako deti sme neustále skúšali hovoriť najskôr slová a neskôr aj vety. Inými slovami, aktívne sme trénovali každý deň. S pomocou druhých sme sa prirodzene naučili, čo je správne, ako slová vyslovovať a následne spájať do viet. A práve preto tento spôsob fungoval u všetkých z nás! Všetci hovoríme teraz plynule po slovensky. Podobne je to aj s angličtinou. Ak chceš hovoriť plynule anglicky, riešením je hovoriť, hovoriť, hovoriť. Čokoľvek nové sa učíš, je potrebné ihneď uviesť do praxe, inak to rýchlo zabudneš.

Ako ťa učíme po anglicky?

• Učíme ťa prirodzene, podobne ako si sa naučili rodný jazyk. Ide to ľahko a baví ťa to.

• Až 80% lekcie tvorí tréning komunikačných zručností. Získavaš istotu a plynulosť v rozprávaní. Blok hovoriť po anglicky sa tak postupne stráca.

• Gramatiku zvládneš jednoducho, bez učebníc a zložitých poučiek. Hneď ju začneš precvičovať a používať na hodine.

Ako vyššia intenzita pomáha uspieť v angličtine

Poznáš ľudí, ktorí sa učia angličtinu dlhé roky, ale stále sú na začiatku? Chceš vidieť výsledky rýchlo?

Keď sme sa učili ako deti náš rodný jazyk, ako často sme hovorili? Presne – denne. Vďaka tomu sme si slová a vety pamätali a v šiestich rokoch sme všetci hovorili plynule. Predstav si, ako by asi tak hovorilo také dieťa, keby to skúšalo raz za týždeň?

Poznáš niekoho, kto sa učil anglicky raz týždenne a dnes hovorí plynule bez problémov? Nemyslím si. Keď sa ľudia učia jazyk raz týždenne, často nabudúce zabudnú, čo sa učili a po pár rokoch zistí, že sú stále na začiatku.

Je to podobné ako keď chodíš do posilňovne raz týždenne. Môžeš tak chodiť roky, ale svaly si tým nevybuduješ a postavu nevytvaruješ. Ak chceš mať výsledky, potrebuješ sa do toho naozaj oprieť. Intenzita je pre tvoj úspech v angličtine kľúčová, priam nevyhnutná. Preto štandardné kurzy v BEST ENGLISH sú až 3x do týždňa. Vždy máš niekoľko vyučovacích hodín pohromade za sebou, aby si tak mal dostatok času aj na prax.

Neboj sa, že by toho bolo naraz veľa. Školení lektori ťa prevedú všetkými úskaliami, aby sa ti študovalo ľahko a bez problémov. Intenzívne štúdium a tréning ti pomôžu udržať zámer a nadšenie a rozvíjať tvoje konverzačné schopnosti.

Ponor sa s nami do angličtiny a zvládni komunikovať v anglickom jazyku už za niekoľko mesiacov.

Za 3 - 4 mesiace zvládneš to,
čo inde môže trvať roky

Vďaka unikátnej vyučovacej metóde a vysokej intenzite precvičovania
postupuješ v jazyku mnohonásobne rýchlejšie.

Čo hovoria ľudia , ktorí kurz absolvovali?

Ivana Hanušovská
Ivana Hanušovská
27. Marec, 2024.
This course gave me a lot. It was the perfect time with English for me. Now, I better understand tenses/sentence patterns. I am more confident in speaking English. I am better at fluency.
Lucia Dobrá
Lucia Dobrá
27. Marec, 2024.
Toto je už môj 4 kurz a už sa teším na ďalší. Kurzy sú intenzívne ale práve preto je tento spôsob učenia veľmi dobrý a prínosný. 4lovek sa naučí množstvo slovíčok, fráz, ktoré sa využívajú bežne. Je v dennodennom kontakte s angličtinou a len tak sa vie zlepšiť. Zuzka S. ako učiteľka bola veľmi milá a šikovná, vždy nám všetko vysvetlila a pomohla. ďakujem veľmi pekne a už sa teším do ďalšieho kurzu
Jarmila Mižičková
Jarmila Mižičková
26. Marec, 2024.
Dal mi viac sebavedomia. Konečne sa viem rozprávať a viem povedať ako sa cítim, čo robím ako sa mám, viem povedať čo budem robiť zajtra aj to aký som mala včera deň. Toto bolo najlepšie rozhodnutie za posledných pár rokov:-)
Marek Matlák
Marek Matlák
26. Marec, 2024.
Spokojný po prvom kurze. Uvidíme čo prinesie druhý. Môžem len odporučiť.
Alena Soják
Alena Soják
26. Marec, 2024.
Omnoho sa mi zlepšila slovná zásoba, získala som prehľad v časoch a nebála by som sa už komunikovať s cudzincom.
Natália Ševčíková
Natália Ševčíková
26. Marec, 2024.
Kurz mi veľmi pomohol sa rozhovoriť. Na každej jednej hodine sa mi rozšírila slovná zásoba. Ujasniť si výslovnosť, vylepšiť komunikáciu a odbúrať stres z rozprávania. Spoznala som skvelých ľudí. Určite chcem pokračovať ďalej.
Andrea Varcholová
Andrea Varcholová
25. Marec, 2024.
Vďaka Best English som sa utvrdila v gramatike, zlepšila svoju slovnú zásobu a naučila som sa nebáť rozprávať pred inými ľudmi. Plánujem v budúcnosti navštíviť znovu Best English, aby som zlepšila ešte viac svoje poznatky. Terazka, bola skvelá lektorka, ktorá bola vždy nápomocná a ochotná mi vo všetkom pomôcť a vysvetliť.
Nikoleta Lukačiková
Nikoleta Lukačiková
12. Marec, 2024.
Ujasnila som si gramatiku- veci, ktorym som predtym az tak nerozumela, pripadne o nich ani nepocula. Zlepsila som si schopnost komunikacie- mam menej stres z rozpravania a je to plynulejsie ako predtym.
Simona Salatekova
Simona Salatekova
12. Marec, 2024.
Kurz bol intenzívny a náročný, ale predovšetkým to bola skvelá investícia. Matúš nám prehľadne a jednoducho vysvetlil vetné vzory a rozšíril slovnú zásobu. Stratila som strach z rozprávania a získala istotu. Ďakujem.
Martina Matlovicova
Martina Matlovicova
12. Marec, 2024.
Okrem skveleho ucitela a nemenej uzasnych spoluziakov mi tento kurz dal vacsiu istotu v rozpravani a konecne mam jasno v gramatike bez akychkolvek pouciek. A hlavne mam chut sa ucit dalej, uz to nie je iba nutne zlo ale radost z ucenia, napriek velkej casovej narocnosti ale stoji to za to 🙂

Ako kurzy prebiehajú?

Intenzita až 3x týždenne

(v letných kurzoch až 5-6x týždenne)

Prieskumy ukazujú, že výučba 1x týždenne naozaj nefunguje. Aby si v angličtine uspel, potrebuješ s ňou byť v kontakte čo najčastejšie.
Keď sme sa učili rodný jazyk, boli sme v jazyku denne. To sa snažíme napodobniť, preto v dňoch, keď nie je kurz, máš jednoduché domáce úlohy. Znalosť anglického jazyka tak získaš podstatne skôr a môžeš využívať benefity toho, že ovládaš cudzí jazyk.

Zahájenie štúdia každý mesiac

(ráno aj večer)

Kurzy otvárame pravidelne každý mesiac. Nemusíš teda dlho čakať. Podľa tvojich časových možností si môžeš vybrať či chceš študovať doobeda, alebo poobede. Kombinovať môžeš aj všedné dni s víkendom. Konkrétne informácie získaš hneď ako určíme tvoju súčasnú úroveň angličtiny.

Učíme iba online

Od roku 2020 všetky naše kurzy prebiehajú už iba online cez aplikáciu ZOOM. To znamená, že prihlasovať sa na hodiny môžeš pohodlne odkiaľkoľvek. Výučba prebieha rovnakým spôsobom ako predtým podľa daných štandardov BEST ENGLISH. To znamená, že dosiahneš rovnaké výsledky ako keby si k nám chodil na hodiny osobne.

Pre koho sú naše kurzy vhodné

⦁ Potrebujem angličtinu pre prácu
⦁ Chcem novú a lepšiu prácu
⦁ Chcem ísť pracovať do zahraničia
⦁ Vďaka angličtine ma môžu v práci povýšiť
⦁ Chcem slobodne cestovať a dohovoriť sa
⦁ Čakajú ma skúšky v angličtine
⦁ Chcem slobodne komunikovať bez strachu kedykoľvek
⦁ Chcem sa rýchlo rozhovoriť
⦁ Štve ma, že nerozumiem, chcem to konečne zmeniť

Pre koho naša metóda nie je vhodná

⦁ Nemáš cieľ hovoriť anglicky
⦁ Pokiaľ nebudeš štúdiu venovať potrebný čas
⦁ Pokiaľ angličtina nie je pre teba momentálne prioritou
⦁ Hľadáš štúdium na roky, kde mesačne platíš 100-200€

Prečo navštíviť našu ukážkovú hodinu zdarma?

Znalosť angličtiny je pre život dôležitá. Nekupuješ rožok, ale rozhoduješ sa o svojej budúcnosti. Je to investícia časová aj finančná, a preto je dobré rozhodnúť sa správne. Určite sa ti niekedy stalo, že si si zaobstaral kurz, a potom si zistili, že to nie je ono. Ukážková hodina je skvelou príležitosťou zistiť, ako bude výučba AJ prebiehať a vyskúšať si v praxi účinnosť našej metódy.

Čo ti naše kurzy prinesú

1.

Otvoria sa ti
dvere do sveta

2.

Ľahko nájdeš prácu,
po ktorej túžiš

3.

Zvýšiš si životnú úroveň,
získaš lepšie platenú prácu

4.

Nebudeš sa cítiť trápne
pri komunikácii v angličtine

5.

Lepší pocit na stretnutiach
v práci, nebudeš sa báť zapojiť

6.

Možnosť práce
v medzinárodných firmách

7.

Prístup k lepším informáciám,
nové kontakty, nové príležitosti

8.

Slobodná komunikácia na cestách,
ale aj kdekoľvek v živote

9.

Počúvanie podcastov a pozeranie
filmov v angličtine bez tituliek

Tvoja cesta k perfektnej angličtine

Program Best English od úplných začiatočníkov až po super pokročilých

11 úrovní

1 rok

486 hodín

+ 3600 slov

Program BEST ENGLISH má 11 úrovní. Na akej úrovni presne začneš, určí náš študijný poradca. Jedna úroveň trvá približne 5-6 týždňov. Počas 1 roka sa dostaneš z úplného začiatočníka na pokročilého používateľa angličtiny.

Cieľ - Beginner 4

Chcem cestovať a dohovoriť sa

Chceš slobodne cestovať? Dohovoriť sa? Poď s nami do cieľovej úrovne Začiatočníci 4. Po tejto úrovni si slobodný cestovateľ. Dohovoríš sa o čom potrebuješ, vieš komunikovať v každodenných situáciách v živote a môžeš tiež nadväzovať priateľstvo. Zvládneš aj jednoduchú komunikáciu v práci.

Cieľ - Intermediate 4

Chcem používať angličtinu v práci
Nebaví ťa používať stále jednoduché vety? Potrebuješ si vylepšiť angličtinu do práce? Chceš byť pohotovejší, plynulejší a hovoriť pohodlne aj s anglickým šéfom, na pracovnom mítingu, alebo na pracovnom pohovore? Poď s nami do cieľovej úrovne Pokročilý 4. Budeš hovoriť bez premýšľania a komunikáciu s rodenými hovorcami si začneš užívať.

Cieľ - Advanced 2

Chcem žiť a pracovať v zahraničí

Chystáš sa žiť a pracovať v zahraničí, urobiť si medzinárodnú skúšku alebo budeš potrebovať prezentovať v angličtine? Potrebuješ angličtinu na počúvanie a štúdium odborných predmetov? Poď s nami do úrovne superpokročilý 2. Staneš sa úplne sebavedomým používateľom angličtiny, pretože angličtina pre teba bude ako rodný jazyk.

Cena jazykového kurzu

od 7€ do 11€/vyučovacia hodina (45 minút) 

Konkrétnu cenu získaš na vstupnom pohovore s našim študijným poradcom. Cena závisí od tvojej momentálnej úrovni angličtiny, študijnom programe.
Bohužiaľ, nikto ťa nenaučí anglicky plynule za 400€. Pokiaľ si potrebuješ angličtinu vybudovať, počítaj s určite vyššou investíciou. Záleží najmä na tom, na akej úrovni spolu začneme a kam sa budeš chcieť v angličtine dostať. Chceme ťa čo najefektívnejšie doviesť k tvojmu vytúženému cieľu.

Lektori sú priateľskí a udržujú príjemnú pracovnú atmosféru. Pristupujú k tebe s rešpektom a sú trpezliví, nemusíš sa báť, že by si sa u nás cítil trápne.

Áno. Metóda Best English je jednoduchá a prirodzená, preto sa týmto spôsobom môže naučiť naozaj každý. Učitelia sú navyše vyškolení v tom, ako rozpoznať študijné prekážky a pomôcť ti ich vyriešiť. Sú schopní ťa „vrátiť do hry“, aj keď ti to chvíľu nejde.

Študuje u nás mnoho ľudí, ktorí sú veľmi vyťažení, v práci, koníčky i starostlivosťou o rodinu. Pokrok, ktorý na sebe pozoruješ od prvej chvíle, dodáva veľkú motiváciu a energiu.

Väčšinou platí, že čím menej ľudí na kurze, tým lepšie, pretože môžeš viac hovoriť a jazyk precvičovať. V Best English máme systém, kde každý študent hovorí 80% z hodiny, nech už je skupinka akokoľvek veľká.

Áno, pretože všetko na hodinách precvičuješ a hneď zavádzaš do praxe. Tempo je svižné, ale všetkému rozumieš a všetko precvičíš. Až 80% času tvorí precvičovanie a prax.

U všetkých lektorov overujeme znalosť angličtiny. Všetci potom prechádzajú odborným tréningom, aby dokázali učiť metódou BEST ENGLISH. Navyše sú vyškolení, aby ti pomohli vyriešiť akýkoľvek študijný problém. Naši lektori vedia učiť a všetci učia rovnako.

Po každej úrovni píšu študenti záverečný test, kde je aj ústna časť. Pokiaľ nejakú látku úplne nezvládneš, tak si ju doplníš predtým, ako budeš pokračovať do vyššej úrovne. Napr. súkromnými hodinami s lektorom.

O jazykovej škole Best English

4700+

preškolených študentov

11 rokov

skúseností s výučbou AJ

422 000

odučených hodín angličtiny

91%

študentov
dokončí kurz

Na čo sa ľudia často pýtajú?

Koľko to stojí a kde sa môžem na kurz prihlásiť?

Ceny sa pohybujú od 7 do 11€ / vyučovacia hodina (45 minút).
Na konci ukážkovej hodiny si môžeš rezervovať termín na nezáväzné pretestovanie úrovne s naším študijným poradcom, kde sa dozvieš aj všetky potrebné informáciu k tvojmu štúdiu. Na test sa nemusíš nijak špeciálne pripravovať. Zistíme aj tvoje individuálne potreby, na akú úroveň angličtiny sa chceš dostať a ako rýchlo. Na základe toho ti zostavíme študijný program, ktorý ťa dovedie k tvojmu vytúženému cieľu. Ten má už konkrétnu cenu, dĺžku atď.

Štúdium sa hradí celé vopred pred začatím kurzu. Na kurz sa môžeš rovno prihlásiť na vstupnom teste.

Koľko ľudí je v triede?

V triede býva obvykle 10 až 16 ľudí, to znamená 5 – 8 párov. To ti dáva dostatok rôznych partnerov, s ktorými môžeš precvičovať komunikáciu. Vďaka tomu získaš istotu, že sa dokážeš pohodlne dohovoriť s kýmkoľvek. Precvičovanie s rôznymi partnermi zlepšuje tvoju schopnosť počúvať a rozumieť až o 300%. Zároveň učiteľ dokáže udržať dohľad nad triedou. Počas precvičovania sa môže dostatočne venovať každému páru a pomáhať individuálne tam, kde je to potrebné.

Používate učebnice?

Klasické učebnice nepoužívame. Máme vlastné výukové materiály, ktoré má lektor, kde je presne spracovaný plán pre každú úroveň. Učiteľ ti všetku látku a poznámky zdieľa na hodine online cez obrazovku, takže si na hodinách tvoríš svojou vlastnou rukou písanú učebnicu. Má to niekoľko dôvodov. Precvičuješ si tak aj písanú formu jazyka a lepšie si látku zapamätáš, ako keby si len čítal z učebnice. Navyše takto máme istotu, že v zošite všetkému rozumieš.

Kedy môžem začať študovať?

Počas roka začíname kurzy pravidelne každý mesiac. Obvykle teda môžeš štúdium začať do 1 – 7 týždňov. Každá úroveň prebieha v rôznych časových variantoch (ráno a večer) a v rôznych dňoch (pondelok, streda a piatok alebo utorok, štvrtok a sobota). Aby si si mohol vyberať už konkrétne kurzy, s konkrétnym začiatkom, dni a časy štúdia, potrebujeme najskôr zistiť tvoju súčasnú úroveň angličtiny. Na to slúži úvodná nezáväzná konzultácia s jedným z našich študijných poradcov.

Vyučujú rodení hovorcovia alebo slovenskí lektori?

Naši učitelia zásadne nie sú rodení hovorcovia. Dokážeš si predstaviť, že si začiatočník a lektor na teba hovorí výhradne iba anglicky? Ako mu budeš rozumieť? A aký rodený hovorca ti dokáže vysvetliť jemné rozdiely v angličtine z pohľadu nášho jazyka? Preto väčšina našich lektorov sú Slováci. Majú však bohaté praktické skúsenosti s angličtinou. Čím postupuješ vyššie po úrovniach, tým lektor vedie hodinu viac a viac iba v angličtine.

Píšu sa domáce úlohy?

Áno. Z každej hodiny dostaneš jednoduchú písomnú úlohu. Je to dôležitá súčasť štúdia, pretože si tým jednak precvičuješ písanie a tiež si vďaka tomu znova v kontakte s jazykom. Domáce úlohy sa vždy vzťahujú k prebratej látke z poslednej lekcie, takže si látku znova osviežiš a upevníš. Opravené domáce úlohy dostaneš na nasledujúcej hodine – sú tak pre teba a aj učiteľov dôležitou spätnou väzbou.

Urob prvý krok!

Rezervuj si miesto na ukážkovej hodine zdarma

Máš záujem si nezáväzne vyskúšať, ako naša výučba prebieha na reálnej online hodine?

Naši lektori ti predstavia efektívny spôsob, ako sa rýchlo naučiť hovoriť po anglicky, a to aj pokiaľ si sa angličtinu doteraz neučil. Vyskúšaj si aj kúsok reálnej výučby a uvidíš, že naučiť sa hovoriť anglicky môže byť aj zábava! Ukážková hodina slúži pre každého.