Metóda

Na hodinách používame vlastné know-how, ktoré nenájdešnikde inde
Iba v licencovaných školách Lite a Best English.

Veľa precvičovania

Vyučujeme tak, aby ti všetko dávalo zmysel. Najúčinnejší spôsob, ako sa čokoľvek v živote naučíš, je neustále precvičovanie.

Naučíš sa rozumieť

Na hodinách sa naučíš rozumieť aj ostatným ľuďom. Precvičuješ s partnerom, zvykneš si na rôzne rýchlosti, výslovnosti, zbavíš sa ostychu, strachu a vybuduješ si naozajstnú sebaistotu.

Žiadne knihy

Zahodíš učebnice a zameriaš sa hlavne na precvičovanie v praxi. To, čo sa naučíš na hodine, vieš ihneď používať vo svojom živote. 

Rýchly pokrok

Vďaka intenzite nášho kurzu budeš vidieť a cítiť na sebe pokrok už v prvých týždňoch. Kurz budeš mat 3 krát za týždeň, vďaka čomu sa budeš posúvať veľkými krokmi vpred.

Hovoríš po anglicky

Učíš sa správne skladať vety a správne používať slovíčka v kontexte. Kladieme dôraz na rýchlosť, plynulosť a výslovnosť. Nezabudli sme ani na voľné konverzácie.

Písanie a gramatika

S písaním ti pomôžeme vďaka domácim úloham. Naši skúsení lektori ti ju skontrolujú, dajú ti spätnú väzbu a pomôžu ti tak vychytať muchy v písaní a v gramatike.

Z HISTÓRIE

Bola založená v roku 1972 americkými pedagógmi, ktorí dosiahli výnimočné výsledky pomocou vzdelávacej metódy amerického autora a humanistu L. Rona Hubbarda. Aplikovaná scholastika dnes pôsobí

PRINCÍPY

V školiacich centrách Applied Scholastics sa pod dohľadom supervízorov trénujú učitelia v študijnej technológii. Tým, že si osvoja študijnú technológiu potom dokážu nielen sami efektívne študovať, ale aj pomôcť ostatným, ak narazia pri štúdiu na problém. Pre učiteľa, ktorý chce účinne pomáhať svojím žiakom, je znalosť študijnej technológie dôležitým nástrojom.

APLIKOVANÁ SCHOLASTIKA NA SLOVENSKU

Na Slovensku v súčasnej dobe funguje v rámci Aplikovanej Scholastiky jazyková škola Best English (efektívna výučba angličtiny) a študijné centrá BASIC (odstraňovanie problémov s čítaním a písaním u detí a dospelých), viac na www.centrumbasic.sk

Ukažková hodina zadarmo

PRIHLÁS SA NA UKÁŽKOVÚ HODINU A PREDVEDIEMIE TI AKO UČÍME, SPOZNÁŠ OSOBNE NAŠICH LEKTOROV A ZISTÍME, AKÁ JE TVOJA ÚROVEŇ ANGLIČTINY.

Čo hovoria naši študenti