Náš cieľ

Všetci sa počas života musíme učiť. V škole, v práci, ale aj vo voľnom čase. Ale čo ak má niekto problém sa učiť, nevie sa sústrediť na štúdium alebo jednoducho nevie, ako na to? Bohužiaľ, nás v škole nikto neučil, ako sa učiť alebo čo je to štúdium. Dá sa vôbec učiť efektívne? Naším cieľom je pomáhať ľuďom práve v tejto oblasti. Pomáhať im zlepšiť svoj život skrz vzdelávanie.

Náš cieľ

Veríme, že kvalitné vzdelávanie posúva človeka vpred, zlepšuje jeho život a umožňuje mu dosiahnuť svoje sny. Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že ich učíme úspešné princípy ako efektívne študovať s plným porozumením predmetu a umožníme im komunikovať svetovým jazykom č.1, a to angličtinou. 

Kto sme

Best English vznikla v roku 2012, ako pobočka úspešnej školy LITE, ktorá vznikla v roku 1997. Názov LITE je zložený zo začiatočných písmen anglických slov Life Improvement Through Education, čo znamená Zlepšovanie života pomocou vzdelávania. 

Všetky školy LITE a Best English fungujú na rovnakých základoch a know-how postavených na dlhoročných celosvetových prieskumoch v oblasti výuky jazykov a vzdelávania. Jazyková škola Lite získala prestížné ocenenie Czech Superbrands už po tretí rok po sebe.

Licencia od Applied Scholastics

Best English spadá pod medzinárodnú neziskovú organizáciu Applied Scholastics, ktorá poskytuje materiály ako efektívne študovať a podieľa sa na významných vzdelávacích projektoch po celom svete. Bola založená v roku 1972 americkými pedagógmi, ktorí dosiahli výnimočné výsledky pomocou vzdelávacej metódy amerického autora a humanistu L. Rona Hubbarda. Aplikovaná scholastika dnes pôsobí vo viac ako 450 školách a vzdelávacích organizáciách v 53 krajinách po celom svete.

Využívame Študijnú technológiu

Pri vzdelávaní používame Študijnú technológiu, ktorá učí študentov AKO sa učiť, a tým sa naučiť akýkoľvek predmet s plným porozumením a využitím. Všetci naši učitelia sú ako jediní na Slovensku vyškolení k tomu, aby dokázali rozoznať a zvládnuť prekážky, ktoré pri štúdiu vznikajú. Keď sa naši študenti naučia ako sa učiť, tieto vedomosti prenášajú ďalej na svoje deti, priateľov a rodinu. A takto pomaly spĺňame svoj cieľ, pomáhať zlepšiť život čo najväčšiemu počtu ľudí skrz vzdelávanie. 

Ukažková hodina zadarmo

PRIHLÁS SA NA UKÁŽKOVÚ HODINU A PREDVEDIEMIE TI AKO UČÍME, SPOZNÁŠ OSOBNE NAŠICH LEKTOROV A ZISTÍME, AKÁ JE TVOJA ÚROVEŇ ANGLIČTINY.

Čo hovoria naši študenti