Blog

Vzdelanie a kurz angličtiny

Tvrdí to moja moderná mamina, moja babička a určite to tvrdila aj moja prababička. Vzdelanie skutočne je to najdôležitejšie v živote. Samozrejme teraz nehovorím o tituloch ale o skutočných vedomostiach. Hovorím o schopnostiach, ktoré sú pre život praktické.

čítať viac...
28. novembra 2018

Na konci kurzu ale aj počas kurzov študenti radi napíšu, čo sa naučili alebo v čom sa posunuli pri svojom štúdiu angličtiny. Každý jeden študent v angličtine hľadá niečo iné a aj niečo iné nájde. Rozhodla som sa vám teda napísať 10 najčastejšie sa opakujúcich vecí, ktoré nám študenti po kurze napíšu. Možno si tam nájdete aj niečo pre seba.

čítať viac...
17. októbra 2018

Ak si aj ty čítania chtivý študent, tak ťa u nás čaká prekvapenie 🙂 . Pre našich Best English študentov sme pripravili možnosť si bezplatne čítať tak veľa knižiek koľko len chce.

čítať viac...
8. októbra 2018

Mnoho ľudí som už počula povedať, že by sa mali učiť po anglicky lebo „všetci hovoria po anglicky“, „bez angličtiny sa nedá zohnať dobrá práca“ alebo „dnes je už úplná nevyhnutnosť hovoriť po anglicky“. Je to však skutočne tak? Koľko ľudí na svete a v Európe hovorí po anglicky a oplatí sa ju skutočne učiť?

čítať viac...
5. októbra 2018

Zima je tu čo nevidieť. Pomaly ale isto sa na nás pripravuje, čo sme už začali cítiť na vlastnej koži. Priprav sa na chladné dni aj z inej stránky! Nauč sa slovíčka na tému: zimná dovolenka práve z našej stránky 🙂

 

čítať viac...
1. októbra 2018
výpredaj kurzov jazyková škola Best English Bratislava

Leto sa ešte neskončilo, aj keď September sa pomaly ale isto blíži. Ešte stále však máš čas využiť tieto dni užitočne a prihlásiť sa na intenzívny kurz angličtiny! Iba teraz je možnosť využitia zľavy 10% na letný intenzívny kurz!

čítať viac...
14. augusta 2018